خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/11/12 13:04:00
سرویس صحن
حدادعادل در سی یکمین سالگرد ورود امام خمینی(ره):

انقلاب اسلامی، بیدارگر تمام مسلمانان جهان بود

**رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پیروزی شکوهمند جمهوری اسلامی نه تنها بیداری را برای ایران بلکه برای تمامی مسلمانان جهان به همراه آورد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی حداد عادل روز دوشنبه در مراسم سالگرد ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در بهشت‌زهرا گفت: امروز پس از گذشت 31 سال از پیروزی انقلاب اسلامی مردم فهیم ایران همچنان در صحنه حاضرند و از آرمانهای امام خمینی(ره) ، انقلاب و مقام معظم رهبری دفاع می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: عهد می‌بندیم پرچمی که امام خمینی(ره) در ایران به اهتزار در آورده هرگز به زمین نخواهیم گذاشت.

نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: این ملت از راه انقلاب هیچگاه عدول نخواهند کرد.

حداد عادل بیداری مردم ایران را به واسطه بصیرتی که از تلا‌لو ولایت فقیه حاصل می‌شود دانست.

وی افزود: مردم ما همانطور که در جنگ تحمیلی ایستادگی کردند، با بصیرت از انقلاب دفاع می‌کنند و چشم به زبان رهبری که آموزگار بصیرت است و گوش به فرمان ولایت فقیه دارند.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: ملت ایران سخن رهبری را از جان و دل درک می‌کنند.

وی در بخش دیگری از صحبتهایش گفت: امروز باید کسانی که دوستدار ملت و انقلاب هستند مرزهای خود را با آشوبگران، که در آغوش آمریکا، انگلیس و دشمنان انقلاب قرار دارند مشخص کنند.

حداد عادل یادآور شد: دوستداران انقلاب باید مرزهای خود را با آنها که در عاشورا هتک حرمت کردند مشخص کنند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: ما امروز در بهشت‌زهرا در کنار مرقد امام خمینی(ره) در 12 بهمن به یاد 31 سال پیش عرض می‌کنیم اماما فرزندان تو در صحنه حاضرند، اینها در روز 9 دی ماه و قبل از آن در شهرهای دیگر نشان دادند انقلاب شاداب و نیرومند است و با عهد و پیمانی که 31 سال پیش با تو بستند استوارند و پابرجا.

حدادعادل خاطر نشان کرد: مردم ما با توسل به امام حسین(ع) در عاشورا امسال و حوادث پس از آن امواج فتنه را شکافتند و کنار زدند.

وی تصریح کرد: مردم امروز راه امام حسین(ع) را که راه مقابله با توطئه، ظلم و نیرنگ اس در راه رهبری انقلاب می‌بینند.

رییس کمیسیون فرهنگی یادآور شد: سفینه راه نجات راهی است که رهبری که ادامه راه انبیاء و ائمه است مشخص کرده است.

حدادعادل خاطر نشان کرد: پیام ملت ایران در 31 سال پیش به زورگویان و باج خواهان این بود که کشور در راه دفاع از استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی با همه قدرت و توان خود ایستاده است و از همه آرمانهای خود دفاع می‌کند.

وی خطاب به برخی کشورها گفت: گمان نکنید در قضایای هسته‌ای ایران را وادار به تسلیم می‌کنید، حرف ما حق است و ما از حقوق حقه خود، دفاع از انرژی هسته‌ای ‌دفاع می‌کنیم.

حدادعادل تاکید کرد: مردم با وحدت خود را در 31 سال گذشته حفظ کردند وحدتی که حول محور اسلام، قانون اساسی و ولایت فقیه قرار دارد.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: امروز هم اعلام می‌کنیم هر نغمه، هر حرکتی از سوی هر کس که باشد در هر روزنامه یا مجله‌ای از هر دهان و زبانی که بخواهد وحدت ملت را مغشوش کند، آن سخن دانسته و ندانسته کمک به دشمنان است.

وی اظهار داشت: ملت ایران در سایه وحدت و همدلی راه پیشرفت و توسعه، رفاه و سعادت را خواهد گشود، آن چنان که در 31 سال گذشته به رغم همه فشارها، تحریم‌ها و جنگ به انجام رساند.

حدادعادل اظهار امیدواری کرد: مردم در 22 بهمن امسال پرشورتر از همیشه در صحنه حاضر شوند و با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کنند.

وی خاطر نشان کرد: هر کس در 22 بهمن راهی جدا از ملت انتخاب کند، بداند در میان این ملت منزوی می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet