هدر اصلی
1388/11/13 13:22:00
سرویس صحن
عباسی در نطق میان دستور:

انقلاب روح خودباوری را در کالبد بی‌جان ملت ایران دمید

**نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با انقلاب اسلامی روح اعتماد به نفس و خودباوری و اتکاء به ذات اقدس الهی در کالبد بی‌جان این ملت دمیده شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "اسدالله عباسی" در نطق میان دستور جلسه علنی روز سه‌شنبه ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر و سی ‌و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ‌گفت: دهه فجر فرصت باز خوانی انقلاب را فراهم کرده است و به لطف خدا می‌توانیم ادعا کنیم انقلاب اسلامی ایران، 30 سال را با عزت و افتخار و صلابت طی کرده است.

وی افزود: روح اعتماد به نفس و خودباوری و اتکاء به ذات اقدس الهی که با رهبری‌های دائم امام امت و پیگیری‌های هوشمندانه و مدبرانه مقام معظم رهبری در کالبد بی‌جان این ملت دمیده شد، امروز آثار و نتایج خود را نمایان کرده است.

عباسی ادامه داد: اگر در مسیر انقلاب انحرافی ایجاد شده بود امروز شاهد این همه توطئه و فتنه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نبودیم.

نماینده رودسر و املش یادآور شد: امروز به عیان دیدیم که دشمن در فتنه اخیر همه امکانات خود را وارد صحنه کرده است اما حضور حماسی و عاشورایی ملت، فتنه دشمن را در هم پیچیده و او را با همه امید و آرزویش، مأیوس کرد.

وی گفت: آنها که از انقلاب اسلامی ملت ایران سیلی خورده بودند و از موج بیداری ملت‌ها به مطالبه حق و عدالت عصبانی بودند و به چشم می‌دیدند که انقلاب به رغم تحمیل فشارهای فراوان راه پیشرفت و تعالی را با شتاب فراوان طی می‌کند، با به کار گرفتن همه امکانات در صدد زیر سؤال بردن انتخابات اخیر بودند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات اظهار داشت: کسانی که در طول دوران انقلاب بر طبل تحریم انتخابات می‌کوبیدند و حتی در انتخابات اخیر مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی بر حذر می‌داشتند وقتی حضور بی‌نظیر مردم را در انتخابات مشاهده کردند نگران از این بودند که این حضور حیرت‌انگیز سال‌ها نظام را بیمه کند.

وی افزود: آنان موذیانه موضوع تقلب را مطرح کردند و سخنان خود را در دهان برخی خواص نا آگاه گذاشتند و خود را در پشت آنها پنهان کردند.

عباسی متذکر شد: کسانی که یک مهر از انتخابات را در شناسنامه خود نداشتند خواهان باز پس‌گیری رأی نداده خود شدند و اردو کشی‌های خیابانی شروع شد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: توهینی بزرگتر از این نمی‌شود که بر رأی ملت مهر تقلب بزنند و با غوغاسالاری مانع اعمال اراده مردم بر سرنوشت خود شوند.

وی خاطرنشان ساخت: اما این بهانه‌ای بیش نبود مقصود آنان ضربه به نظام جمهوری اسلامی بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet