شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1388/11/13 14:39:00
سرویس صحن
عابدی خطاب به رییس جمهور امریکا:

نمی توان با ملت ایران با زبان زور و تهدید سخن گفت

**محمد کریم عابدی گفت: پیام ما به اوباما این است که نمی‌تواند با تهدید و دروغ به ملت آمریکا مقابله با ایران را در دستور کار خود قرار داده و با ملت بزرگ ایران با زبان زور و تهدید سخن گوید.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت ،محمد ‌کریم عابدی نماینده فردوس و طبس روز سه‌شنبه در نطق میان دستور خود با تبریک ایام دهه فجر اظهار داشت: ملتی که هوشمند است و غیرت، غرور ملی، فرهنگ، تاریخ غنی، بصیرت و دین‌ دارد، هرگز به تهدیدات اعتنایی نداشته و همواره استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی آرمان و هدف او است.

وی با بیان اینکه  این ملت عزت را از امام(ره)، انبیا و اولیا آموخته و گوش به فرمان ولی فقیه زمان خود و منتظر ظهور امام زمان (عج) است، گفت: ملت ایران از تهدیدات سیاه، سرخ، سبز و یا نرم و سخت نمی‌هراسد و به خوبی می‌داند هر که به خدا توکل کرده و او را یاری کند خدا نیز او را کفایت کرده و همواره یاور آن ملت است.

عابدی افزود:‌ ملت ایران خواهان اجرای قانون اساسی و توسعه عدالت در کشور است و کشورهای همسایه و شورای همکاری خلیج فارس باید بدانند که حضور گسترده ‌تر نیروهای نظامی آمریکا در کشورهای منطقه خلیج فارس توطئه جدید آمریکا در آستانه دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد:‌ هدف آمریکا از استقرار نیروهای نظامی خود در کشورهای عربی، فروش بیشتر سلاح به کشورهای منطقه برای نجات صنایع ورشکسته نظامی آمریکا است. آمریکا با این کار به دنبال ایجاد تهدید مجازی و القای آن به کشورهای عرب منطقه است تا آنها را از پرداختن به مبارزه با رژیم اشغالگر قدس منحرف سازد، همچنین می‌خواهد با این اقدامات توسعه فرهنگی، سیاسی و اقتصادی منطقه خاورمیانه را کند کرده و بر اتحاد و دوستی کشورهای منطقه خدشه وارد کند.

عابدی با بیان اینکه آمریکا با استقرار شبکه‌های ضد موشکی در این کشورها به دنبال ایجاد ایران هراسی در منطقه است گفت: ‌امریکا با این کار می خواهد منافع خود و رژیم صهیونیستی را دنبال کند چرا که در طی نیم قرن گذشته همواره آمریکا اعراب را تحقیر کرده و از رژیم اسرائیل دفاع می‌کند.

نماینده فردوس اظهار داشت:‌ پیام ما به کشورهای عربی منطقه خلیج فارس پیام صلح، دوستی و برادری است.
 وی در ادامه با بیان اینکه  پیام ما به اوباما این است که نمی‌تواند با تهدید و دروغ به ملت آمریکا مقابله با ایران را در دستور کار خود قرار داده و با ملت بزرگ ایران با زبان زور و تهدید سخن گوید گفت:‌ او باید هر چه زودتر باید منابع خود را از این کشورها دور کند و بداند که این منابع در دراز‌مدت به فروپاشی آمریکا خواهد انجامید.

وی در خاتمه گفت: رفع آسیب‌های درونی کشور تنها با جلوگیری از افراط و تفریط محقق می‌شود که لازم است به این مهم توجه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet