هدر اصلی
1388/11/13 15:54:00
سرویس صحن
بروغنی در نطق میان دستور:

انقلاب اسلامی برخاسته از سنت الهی بود

**نماینده مردم سبزوار گفت: انقلاب اسلامی ایران حرکتی برخاسته از سنت الهی است به همین دلیل نمی‌توان این انقلاب را متزلزل کرد.

علی بروغنی نماینده سبزوار روز سه‌شنبه در نطق میان دستور خود  با تبریک ایام دهه فجر با بیان اینکه  22 بهمن‌ماه یادآور طلوع خورشید انقلاب اسلامی و پایان دوران سیاه ستم‌شاهی است، اظهار داشت:‌ ملت ایران به رهبری امام (ره) شور و شعور خود را در پیروزی انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت و چشم جهانیان را خیره کرد.

نماینده سبزوار گفت: ملت ایران نفوذ و سلطه استعمار‌گران را متوقف کرد و رنج ناشی از استبداد را بر تن و جان ملت ایران آنچنان جان‌فرسا و طاقت‌سوز کرده بود که ملت ایران یکپارچه برای ریشه‌کن‌ کردن درخت فاسد حکومت ستم‌شاهی مزدور بیگانه بسیج کرد و به حرکت در آورد.

بروغنی با بیان اینکه امام عزیز پیشاپیش ملت هم راهنما بود و هم ره‌گشا، افزود:‌ امام‌خمینی(ره) با الهام از پیامبر(ص) اسلام را نجات دهنده ملت از استعمار و استبداد می‌دانست و مردم مسلمان و متدین نیز با ایمان دینی و آگاهی مکتبی و سیاسی خود اطاعت از او را که خود بنده مطیع پروردگار بود راه رهایی خود دانستند و حبل‌المتین خود ساختند و با نثار جان خود حکومت دینی را در ایران به وجود آوردند و جمهوری اسلامی را تأسیس کردند.

نماینده سبزوار تصریح کرد:‌ امروز پس از گذشت 31 سال از آن روزهای پرشکوه، این ملت با احساس افتخار از دستاوردهای گذشته خود و با ایمان به خدا و امیدواری و سربلندی، راه نسل گذشته خود را ادامه می‌دهد و همان مسیری که امام عزیز پیش پای ملت گشوده با استواری پشت سر رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای ادامه می‌دهد.

نماینده سبزوار با بیان اینکه امسال نیز  بار دیگر مردم مسلمان ایران با حضور در روز 22 بهمن عزت و عظمت اسلام را  به نمایش خواهند گذاشت گفت: در شرایط کنونی که شرایط غبار‌آلودی فضا است این حرکت مردم اهمیت و حساسیت زیادی دارد.

وی افزود: در شرایط فتنه کار دشوار‌تر است، تشخیص دشوار‌تر است البته خدای متعال حجت را همیشه مشخص می‌کند.

نماینده سبزوار گفت: انقلاب اسلامی ایران حرکتی برخاسته از سنت الهی است به همین دلیل نمی‌توان این انقلاب را متزلزل کرد. تا زمانی که آحاد ملت ایران به انقلاب عشق و علاقه دارند اگر همه قدرت‌های عالم بدانند که اگر دست به دست هم بدهند باز هم نخواهند توانست که این انقلاب را نابود کند و به  آن صدمه‌ای وارد کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: معارضان جمهوری اسلامی غالباً خود را از مردم بالاتر دانستند و به دشمنان این مردم امید بستند که این دو اشتباه بزرگ است. هر زمانی که حق با باطل درگیر و روبرو شود اگر اصحاب حق راست بگویند و پای حق بایستند باطل شکست خواهند خورد که ملت ایران طی این 30 سال این مسئله را تجربه کرده‌ایم.

وی گفت: مسئولان کشور به خصوص در شرایط کنونی باید همه تلاش خود را به کار گیرند تا مشکلات را با تدبیر و کار مستمر و عدم خستگی و شوق و ذوق و توکل به پروردگار متعال برطرف کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet