ایام محرم 1398
1388/11/14 10:32:00
سرویس صحن
کریمی قدوسی:

نمایندگان دولت در جلسات بررسی بودجه حضور یابند

**نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور نمایندگان دولت در جلسات بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۸۹کل کشور شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "جواد کریمی قدوسی" در تذکری آیین‌نامه‌ای با استناد به مواد 17،21،23،24 با اشاره به جلسه‌غیر‌علنی رسمی امروز مجلس در خصوص گزارش مرکز پژوهشها در مورد لایحه بودجه 89 گفت: این اقدام خوبی بود اگر بتوانیم آن را کامل کنیم به این صورت که بتوانیم از نمایندگان دولت دعوت کنیم که در ارتباط با بحث بودجه که بسیار مهم نیز می‌باشد افکار عمومی مجلس را بیشتر آشنا کنند.

وی افزود: باتوجه به تجربیات سال‌های گذشته، مشکلاتی برای اداره کشور پیش آمد که مایل هستیم این مشکلات برای سالهای آینده رخ ندهد.

کریمی تصریح کرد: حذف هدفمندشدن یارانه‌ها از لایحه بودجه 88 الزاماتی برای دولت پیش آورد که مقام معظم رهبری در جلسه‌ای با تعدادی از نمایندگان مجلس اشاره فرمودند که مجلس چیزی تصویب نکند و الزامی برای دولت ایجاد نکند که ابزار آن را در اختیار آن قرار نداده باشد.

نماینده مشهد خاطر نشان کرد: مسئله دیگر بحث حذف یارانه برق و مسائل اینگونه بود که احساس می‌کنیم بار دیگر تکرار می‌شود.

خواهش می‌کنیم تجربه تلخ سال گذشته تکرار نشود و با حضور نمایندگانی از دولت ما بتوانیم اطلاعات دقیق‌تری را بدست آوریم.

"علی لاریجانی" در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: جلسه غیرعلنی و غیررسمی امروز برای اطلاع اولیه نمایندگان در خصوص گزارش مرکز پژوهش‌ها در رابطه با بودجه 89 بود.

رییس مجلس خاطرنشان ساخت: اینکه در جلسات دیگر نمایندگان دولت هم تشریف بیاورند بسیار کار خوبی است.

وی افزود: این اول و آخر کار نبود بلکه شروع بوده است و نیازی به تذکر اینگونه نداشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet