خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/11/14 12:21:00
سرویس صحن

مرعشی خواستار رسیدگی جدی به مشکلات رودبار شد

**نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در قالب تذکری آیین‌نامه‌ای خواستار اقدامات جدی دولت در جهت تامین آب شربو گازرسانی به این منطقه شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "صمد مرعشی" در جلسه علنی روز چهارشنبه با استناد به ماده 199 آیین‌نامه داخلی گفت: 6 شهر از 7 شهر شهرستان رودبار متاسفانه با مشکل جدی آب شرب مواجه هستند.

نماینده مردم رودبار اظهار داشت: هر چند در این خصوص پیگیری‌های زیادی از سوی مسئولین شهرستان و استان به عمل آمده است ولی نتیجه این شده که برای تهیه آب شرب باید اقدام به ساخت سد دیو دشت صورت گیرد.
وی افزود: علیرغم اینکه ساخت سد هم جزء مصوبات هیئت دولت در سفر اول و دوم به استان گیلان بوده اما متاسفانه هیچ اقدام عملی در این زمینه صورت نگرفته است.
مرعشی اظهار امیدواری کرد این سد مهم و سرنوشت ساز در جهت تامین میزان آب شرب سالم 6 شهر شهرستان رودبار هرچه سریع‌تر ساخته شود.
وی در تذکر دیگری به وزیر نفت گفت: منطقه بلوکات یکی از مناطق بسیار زیبای شهرستان رودبار است که مردم این منطقه به جهت مشکلات جدی مالی و عدم وجود اشتغال پایدار از حداقل امکانات رفاهی بی بهره یا کم بهره هستند.
نماینده رودبار تصریح کرد: همچنین یکی از مشکلات جدی مردم این شهر عدم برخورداری آنان از نعمت گاز است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه خط انتقال لوله گاز از این منطقه و شهرستان هم گذشته متاسفانه تاکنون اقدام خاصی در راستا گازرسانی به عمل نیامده است.

وی تاکید کرد: انتظار این است با توجه به اینکه این پروژه هم جز مصوبات سفر هیئت دولت به استان گیلان است دستور دهند که نسبت به مطالعه و اجرای پروژه اقدام لازم به عمل آید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet