ایام محرم 1398
1388/11/14 16:38:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

**"سیدجاسم ساعدی" عضو هیات رییسه تذکر ات کتبی جلسه علنی روز چهارشنبه نمایندگان به مسئولین اجرایی را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکرات افشاری نماینده داراب و زرین شهر به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریح در تعریض محور داراب و فسای شیراز و به وزیر بازرگانی در خصوص واردات بی‌رویه محصولات باغی به خصوص مرکبات باتوجه به فصل برداشت.

- تذکرات صادق نماینده آستانه اشرفیه به وزیربازرگانی در خصوص لزوم ایجاد تعادل بین تولید و مصرف برنج‌های ایرانی باتوجه به انباشت برنج در کارخانجات برنج کوبی؛ به وزیر جهادکشاورزی در خصوص اعلام علت عدم تحویل کودپتاس به کشاورزان شمال و رفع نارضایتی کشاورزان و به وزیر نیرو در خصوص ضرورت لزوم تامین اعتبار لازم برای پیشگیری از خشکسالی و اجرای طرح‌های مصوب سال گذشته.

- تذکرات  جعفری نماینده بهار و کبودر آهنگ به وزیر نیرو در خصوص اعلام علت عدم اجرای سدهای آلام و سنگ سفید و به وزیر راه وترابری در خصوص اعلام علت عدم پیش‌بینی اعتبار برای جاده کبودرآهنگ به قیدار.

- تذکر  پشنگ نماینده خاش به رییس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به علت عملیاتی نشدن مصوبات سفر هیات دولت و عدم توسعه استان سیستان و بلوچستان.

- تذکر  بشیری نماینده پاکدشت به وزیر بازرگانی در خصوص تسریع در انتصاب فرد واجد شرایط برای تصدی مدیریت وزارت بازرگانی شهر تهران.

- تذکر  امینی نماینده کرمانشاه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص رسیدگی به علت تعطیلی بخش‌های مختلف بیمارستان شهر هرسین استان کرمانشاه.

- تذکرات  کواکبیان نماینده سمنان به وزیر امور خارجه در خصوص بی‌تحرکی دیپلماسی کشور در مورد استقرار سیستم دفاعی ضد موشکی در چهار منطقه خلیج فارس و به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص ضرورت جلوگیری از شرکت‌های هرمی در دانشگاه‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی.

- تذکر  حسنی نماینده نایین به وزیر علوم و تحقیقات و فناوری در خصوص رسیدگی به مدیریت غیرحرفه‌ای و ناکارآمد دانشگاه‌ جامع علمی‌، کاربردی.

- تذکرات  امیدی خامکانی نماینده زرند و کوه‌بنان به وزیر علوم و تحقیقات و فناوری در خصوص اقدام عاجل برای حل مشکل و رفع کمبودهای دانشگاه پیام نور کوه‌بنان و به وزیر کار و اموراجتماعی در خصوص ضرورت حل مشکلات کارگران معادن زغال‌سنگ زرند و کوه‌بنان و جلوگیری از موج تعدیل و اخراج کارگران.

- تذکرات  اولیا نماینده یزد و صدوق به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص پرهیز از اقدام غیرقانونی‌کردن مهد کودک‌ها و به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص جلوگیری از افزایش اختلال در سامانه پیامک و تلفن همراه.

- تذکر  نقوی حسینی نماینده ورامین به وزیر کشور در خصوص تسریع در پیگیری فرمانداری ویژه شهرستان ورامین.

- تذکر  یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر نفت در خصوص تامین اعتبار طرح گازرسانی روستاهای سفندی، کلاه و علوی‌ کلاه.

- تذکر  مطورزاده نماینده خرمشهر، سودانی نماینده اهواز و ساعدی نماینده شوش دانیال به وزیر کشور در خصوص صدور مجوز زوار اربعین حسینی دارای روادید رسمی از مرز شلمچه.

- تذکر  سنایی نماینده نهاوند به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص حل مشکل آسفالت شهرک امام سجاد نهاوند.

- تذکر  محمدی نماینده سلسله و دلفان به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص رسیدگی به ضعف عملکرد مدیریت رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان.

- تذکر  ترابی نماینده شهرکرد به رییس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به علت عدم اجرای بند 26 برنامه در رساندن، آب، برق، گاز و تلفن و راه دسترسی به ورودی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان چهارمحال و بختیاری .

- تذکرات  میرخلیلی نماینده میناب، جاسک به رییس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به علت خارج نمودن استان هرمزگان از فهرست مناطق دارای خشکسالی با توجه به 14 خشکسالی اخیر و به وزیر کشور در خصوص لزوم اختصاص بیشتر به دو شهرداری جدید الحداث سردشت و گوهران بشاگرد.

- تذکر  مرعشی نماینده رودبار به وزیر کشور در خصوص ضرورت تبدیل نیستان چهارمحل از حوزه بخش هورگام رودبار به شهر و همچنین لزوم ساماندهی برداشت بی‌رویه شن و ماسه کوهی و رودخانه شهرستان رودبار.

- تذکرات  جعفری نماینده سمیرم به رییس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به علت عدم استمهال وام‌های کشاورزی شهرستان سمیرم و به وزیر نیرو در خصوص علت اعلام عدم تخصیص ردیف اعتباری برای سدهای تنگاب و گردنه خاکی در بودجه سال 89.

- تذکرات  خباز نماینده کاشمر به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در دو خطه نمودن محور شادمهر به عنابه به طول 100 کیلومتر؛ به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص تسریع در اجرای قانون کارگران بیمه تامین اجتماعی و به وزیر بازرگانی در خصوص تسریع در رسیدگی به بافندگان فرش و تلاش برای صادرات آن.

- تذکرات  طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر کشور در خصوص رسیدگی به وضعیت بهیاری‌های مناطق محروم و به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی روستاهای برزلجین، شیزن تاکستان.

- تذکر  محمدی نماینده مریوان در خصوص لزوم جابجایی گلوگاه نیروی انتظامی از ورودی شهر سروآباد به خروجی شهر.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet