هدر موبایل
1388/11/14 13:29:00
سرویس صحن

محمدی خواهان بررسی لایحه بودجه با ژرف نگری علمی شد

**نماینده مردم اردبیل خواستار بررسی لایحه بودجه سال ۸۹ با ژرف نگری علمی و نگاه کلان اجتماعی و اقتصادی شد.

قاسم محمدی نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تبریک ایام دهه فجر و گرامیداشت یاد امام (ره)، اظهار داشت: ملت فکور ایران مردان غیور زنان پاک دامن، امروز صف آرایی و انسجام بی بدیل شما در مقابل توطئه و هجمه‌های گسترده استکبار غرب به سرکردگی آمریکا در حوزه‌های فکر، فکر و اندیشه و هنر و فناوری‌های نوین نشانگر تیزهوشی بصیرت و وحدت شما و به ثمر نشستن سرمایه‌های عظیم انقلاب در سال‌های گذشته است.
وی با بیان اینکه به همه ملت‌های جهان به عنوان دوست بزرگ ملت ایران عنوان می‌دارم که با آگاهی و هوشمندی به مهر و هم افزایی بیندیشیم، تصریح کرد: این پیام روح انگیز و دل افزای ملت رشید و انقلاب اسلامی ما است.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به فضل الهی در 22 بهمن امسال نیز همچون گذشته، سراسر ایران اسلامی با حضور عاشقانه و آگاهانه امواج خروشان ملت بار دیگر تجدید حیات نهضت اسلامی رقم خورده و سیل خروشان امت خمینی کبیر و امام خامنه‌ای با بیدار گری و آرمان خواهی بساط عروسک‌های خیمه شبازی‌های پوچ معاندین مزدور، منافقین ذلیل پناهندگان خارج نشین محاربین بی دین و اغتشاشگران دست نشانده فتنه گران منحرف و غفلت کنندگان جاهل را در هم کوبیده و طراحان شقاوت را با اهتزاز پرچم ولایت و شهادت بر ملا خواهند کرد.
محمدی با اشاره به اینکه به فریب خوردگان بی بنیه‌ پریشان حال و خواص ساده لوح توسعه می‌کنم در این روزهای تاریخ ساز و عبرت آموز به برکت رهنودها و در سایه صبر و شکیبایی رهبر فرزانه انقلاب با پیوستن به صف‌های فشرده ملت سرافراز ایران اسلامی خود را باز یابید و به دامن انقلاب اسلامی باز گردید، تاکید کرد: این اقدام را هر چه سریعتر انجام دهید تا ملت ایران از شما عبور نکرده‌اند.
وی افزود: با توجه به دهه فجر از همکاران می‌خواهم تا با ژرف نگری علمی و نگاه کلان اجتماعی و اقتصادی بودجه سال 89 را بررسی کرده و با پرهیز از سلیقه‌های منطقه‌ای، استانی و بخشی به اصلاح و کسری بودجه سال 89 بپردازند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اردبیل گفت: با انزجار و گلایه از دست مدعیان که فاقد هر گونه صداقت و برنامه ریزی راه آهن مراغه - میانه متاسفانه علی‌رغم ابلاغ معاون اول رئیس جمهور مبنی بر موافقت آقای احمدی‌نژاد برای افزایش منطقی و به حق اعتبارات راه آهن اردبیل علی رغم تلاش دلسوزانه و گسترده تمامی نمایندگان استان اردبیل در این خصوص امروز شاهد اعتبار بالغ بر 50 میلیارد تومان هستیم که حتی پاسخگوی بدهی‌های معوقه نیز نیست.
محمدی خطاب به وزیر راه گفت: شما آبان ماه 87 به اردبیل آمدید و قول دادید تا در عرض 2 هفته قطعات 2 و 3 آن راه آهن تهیه شود، آبان 88 هم به پایان رسید و معاون شما با بی تدبیر و بی برنامگی مناقصه‌ها را ابطال و امید مردم را به یاس و نا امیدی تبدیل کرد.
وی در ادامه گفت: آقای وزیر یک بار هم شده به دلیل وضعیت نامناسب حمل و نقل هوایی، زمینی و ریلی و نگرانی‌های مردم در حوزه‌های مختلف مردانه و اصولگرایانه و به دلیل عدم تسلط بر حوزه خود از سمت خود استعفا دهید تا دردهای دل مردم آرام گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet