انتخابات ریاست جمهوری
1388/11/18 10:01:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اجتماعی:

لایحه بودجه فاقد تعادل و دقت است

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بودجه سال ۱۳۸۹ به عنوان بزرگترین قانون سالیانه کشور فاقد تعادل، دقت و کار کارشناسی است.

نصر الله ترابی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در حالی که در سال‌های پررونق اقتصادی بودجه کشور با نفت 40 دلار تدوین می‌شد اما امسال در بودجه دولت نفت را 67 دلار تنظیم کرده که خود جای سوال و بررسی دارد.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص هدفمند کردن یارانه‌ها در حالی که مجلس حداکثر 10 تا 20 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته بود دولت این رقم را به 40 هزار میلیارد تومان رساند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: در خصوص بودجه بخش‌های حمایتی از دستگاه‌های حامی محرومان و مستضعفان مانند بهزیستی، کمیته امداد حضرت امام (ره) بیماران خاص متاسفانه دولت در حالی که بحث عدالت خواهی را مطرح می‌کند اما کمترین توجه به این افراد نشده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود:‌ یکی از بندهای قانون نظام جامع تامین اجتماعی کمک به افراد مستحق است که این موضوع هم مورد غفلت دولت قرار گرفته است.

ترابی یادآور شد: جای سوال است کسانی که تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام (ره) هستند چگونه می‌توانند با ماهی 30 هزار تومان زندگی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet