خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/11/18 12:57:00
سرویس صحن
کامران با اشاره به لزوم برخورد با متهم پرونده کهریزک:

توقع نداشتیم که دادستان سابق تهران پست دولتی بگیرد

**نماینده مردم اصفهان با تاکید بر رسیدگی به اتهام عامل بازداشتگاه کهریزک، اظهار داشت: متهم متهم است و باید به دادگاه فراخوانده شود.

نماینده مردم اصفهان در نطق میان دستور روز یکشنبه خود با بیان اینکه امروز رابطه ما با امریکا رابطه گرگ و میش است، اظهار داشت:‌ مشاهده کرده اید که  در برآیند چند دهه پس از انقلاب اسلامی، دشمنان چگونه ترور و انفجار، جنگ و انواع حقه بازی را به راه انداخته اند.

وی گفت:‌ به افرادی که گاه و بیگاه از صف مردم و فکر امام خمینی (ره)  فاصله گرفته اند، توصیه می کنم که برای اینکه در راه کج قدم برندارند بر روی نظرات مقام معظم رهبری شفاف و صریح عمل نمایند و در روز 22 بهمن ماه آثار و سکانات آنها به گونه ای باشد که جبران مافات شود.

کامران در ادامه تصریح کرد: هرآنچه را که ما داریم از نظام ولایی است، زیرا نه راهکارهای لیبرال دموکراسی و نه مشی سوسیال دموکراسی هیچ کدام راهگشا نبودند و امروز اسلام است که می تواند جهان اسلام را و جهان محرومین را نجات دهد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و ساست خارجی مجلس ادامه داد: ‌امیدواریم که در 22 بهمن، مردم همانند 9 دی ماه بصیرت خود را نشان دهند.
وی با بیان اینکه ‌مردم کشور ما همه از خواص هستند، تاکید کرد: خواص چه کسانی هستند؟ افرادی که دشمنان خدا را می شناسند و جریان شناس هم هستند و خون خود را نثار راه حق می کنند. امروز خانواده های شهدا از خواص هستند و انبوه این ملت به آنهایی که آب به آسیاب دشمن می ریزند اثبات می کنند که سرباز ولایت و امام خمینی (ره) هستند و هر کس از این تفکر حفاظت کرد عاقبت به خیر خواهد شد.
وی در بخش دیگر از سخنانش با اشاره به گزارش مجلس در خصوص فروش سئوالات کنکور و تحقیق و تفحص مجلس از بازداشتگاه کهریزک گفت:‌ ما در مجلس گزارش تحقیق و تفحص را خواندیم، یکی از بندهای ان بر می گردد به فروش سئوالات کنکور اسناد ان هم موجود می باشد، گزارش دیگری هم از بازداشتگاه کهریزک قرائت شد. بالاخره متهم متهم است و باید به دادگاه برود و در آنجا به اتهامش رسیدگی شود و شاید هم تبرئه شود. 

کامران تاکیدکرد: متهم متهم است و ما توقع نداشتیم که دولت به دادستان سابق تهران مسئولیت دیگری بدهد.
نماینده اصفهان گفت: ‌هم قوه قضائیه باید به این موضوع رسیدگی کند و هم دولت باید در انتصابش تجدید نظر کند؛ البته بنده از ریاست قوه قضائیه تشکر می کنم که محور را بر مبنای قانون گذاشتند.
کامران خواستار تفاهم میان مجلس و دولت در بررسی لایحه بودجه شد و گفت: ‌اگر بر سر یک مساله بین دولت و مجلس تفاهم شده، دیگر نباید در این توافق کم و زیاد و موجب اختلاف شود.
نماینده اصفهان در خاتمه خواستار توجه بیشتر به خشکسالی و پرداخت اعتبار لازم به خسارت دیدگان شد .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet