خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/11/18 13:15:00
سرویس صحن
در نطق میان دستور نماینده مردم ملایر مطرح شد؛

انتقاد ونایی از واردات بی رویه کالا به کشور

**ونایی در نطق میان دستور خود از واردات بی رویه کالا به کشور انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسن ونایی نماینده ملایر در نطق میان دستور روز یکشنبه خود با بیان اینکه روز 22 بهمن روز تجدید عهد با امام(ره) و انقلاب است، اظهار داشت: واکاوی حوادث پس از انتخابات حاکی از آن بود که دشمن شکست ‌خورده‌ای که سال‌هاست در سوراخهای خود خزیده اند و در دامن غرب قرار دارند از بد‌اخلاقی‌های انتخاباتی و حوادث پس از آن سوء استفاده کرده و  عرض اندام کرده و حادثه روز عاشورا را رقم زدند.

نماینده ملایر با بیان اینکه بدون تردید حادثه روز عاشورا توهین بزرگی به بزرگترین افتخار جهان تشیع یعنی سید‌الشهدا (ع) و شکستن حرمت این روز بود، گفت:‌ این اقدام برای ملتی که با الگوبرداری از قیام عاشورا و به رهبری امام راحل بزرگترین انقلاب جهان را رقم زده است، توهین بود و راهپیمایی ملت ایران در 9 دی پاسخی بر این حرمت شکنی در روز عاشورا بود.

ونایی تصریح کرد: آنچه در این راهپیمایی و خروش ملت ایران نمایان شد، عزم و اراده جدی مردم در اطاعت از مقام معظم رهبری و حمایت از اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه بود.

وی افزود: حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن البته همراه با وحدت و همدلی پاسخی محکم به دشمنان قسم‌خورده نظام خواهد بود.

نماینده ملایر در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی و واردات بی رویه کالا به کشور گفت: در شرایط بحران اقتصادی و در صحنه بین‌المللی و تاثیر آن بر کشورمان، شاهد حمایتهای بی‌رویه ای از واردات و عدم جلوگیری از قاچاق هستیم که باعث شده بسیاری از کارخانجات تولیدی و نیز بسیاری از جوانان کشورمان در آستانه تعطیلی و  اخراج قرار گیرند.

نماینده ملایر با انتقاد از نبود تجهیزات پزشکی در بیمارستانهای حوزه انتخابیه خود، تاکید کرد: نبود و کمبود تجهیزات پزشکی و کادر درمانی طرح پزشک خانواده را با شکست مواجه کرده است، ضعف مدیریت استانی نیز مزید بر علت شده است به طوری که رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان دستور مکتوب وزیر بهداشت را کاغذ پاره می‌داند. همچنین تنها سینمای ملایر تعطیل شده است ضرورت دارد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به وعده های خود عمل کند.
وی در خاتمه با اشاره به عدم تامین منابع اعتباری برای جبران خشکسالی گفت: ‌علی رغم وجود خشکسالی مسئولان هنوز اقدامات مناسبی انجام نداده اند. پس چه زمان می خواهند به جبران خشکسالی بپردازند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet