ایام محرم 1398
1388/11/18 13:31:00
سرویس صحن
ثروتی در نطق میان دستور هشدار داد؛

برخی وزارتخانه ها منکر مصوبات استانی می شوند

**ثروتی گفت :‌ بودجه توازن منطقه و توسعه متوازن که هر سال مبلغی منظور می شود به درستی در کشور توزیع نمی گردد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ،موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد روز یکشنبه در نطق میان دستور خود با اشاره به تاخیر در ارائه لایحه بودجه سال آینده، اظهار داشت: ‌امیدوار بودیم که حداقل شاخص های توسعه مناطق مختلف که شعار عدالت خواهی دولت نیز محسوب می شود، رعایت گردد و اصل 48 قانون اساسی مبنی بر توسعه متوازن مناطق مختلف اجرا شود.

وی افزود: متاسفانه این امر محقق نشده است و استانهای کمتر توسعه یافته و محروم کمتر مورد توجه قرار گرفته اند  و بودجه توازن منطقه و توسعه متوازن نیز به درستی در کشور توزیع نمی گردد.
ثروتی با بیان اینکه با وجود گذشت 10 الی 11 ماه از سال 88 هنوز بودجه ها اختصاص داده نشده اند، تاکید کرد: قبلا وزرا می گفتند هر کسی که خود مصوبات سفرهای استانی را تصویب کرده خودش بودجه گذاشته و اجرا کند و امروز متاسفانه مسئولین و وزارتخانه ها منکر مصوبات استانی می شوند و تعهدی برای اجرای آن ندارند.

نماینده مردم بجنورد در بخش دیگری از سخنانش گفت:‌ شهدای راه انقلاب در خون خود غلطیده و امام راحل (ره) را حمایت کردند و در واقع با تاسی به آئین حیات‌بخش اسلام، انقلاب عظیمی را خلق کردند.

وی افزود: این روحیه استقلال، خودباوری و خوداتکای موجب پیمودن مرزهای علم و دانش شده و باعث به وجود آمدن افتخار و عزت بزرگی برای ایران اسلامی شده است.

نماینده بجنورد گفت: امیدوارم سران فتنه و فریب‌خوردگان به آغوش ملت و رهبری بازگشته و توبه کنند. البته مردم نیز در روز 22 بهمن حماسه دیگری خواهند آفرید. مردم در این روز با بستن میثاقی دوباره با آرمان‌های شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری ادامه مسیر انقلاب را تضمین خواهند کرد.

در خاتمه نماینده بجنورد با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خواستار توجه جدی وزرا صنایع و معادن و آموزش و پرورش بر حل مشکل صنعتی و سرمایه گذاری و همچنین استخدام معلمین حق التدریس شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet