خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/11/18 13:49:00
سرویس صحن

تقدیر 180 نماینده از برنامه های صدا و سیما در دهه فجر

**۱۸۰ نماینده مجلس شورای اسلامی از برنامه های صدا و سیما در ایام دهه فجر تقدیر کرد.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این بیانیه به شرح زیر است:

"امروز مهمترین وظیفه انتقال سالم مکتب سیاسی امام به نسل‌های آینده است، اظهار ارادت بدون اعتماد به این مکتب سیاسی بی‌مفهوم است. " آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی.
انقلاب اسلامی ایران بزرگترین تحولی بود که به رهبری امام خمینی(ره)، ایران را از یک کشور وابسته به یک قدرت بی‌بدلیل مستقل تبدیل کرد.
از ابتدای انقلاب اسلامی قدرت‌هایی که منافع آنها به خطر افتاد، با عناصر ضد انقلاب داخلی و نفوذی‌هایی که از لحاظ اندیشه به بیگانگان غرب یا شرق وابسته بودند یک لحظه از کارشکنی، توطئه و معارضه علیه انقلاب خمینی دست برنداشتند.
رهبری‌های مدبرانه بی‌نظیر امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را با سرافرازی تمام و با حمایت مردم و الطاف خداوند از همه پیچ و خم‌ها و فراز و نشیب‌ها عبور داد.
امروز نیز فتنه‌گران با همان ماهیت، شیوه‌ها و وابستگی‌ها به مقابله با ارکان نظام جمهوری اسلامی برخاسته‌اند. امروز نیز بیش از هر زمان جامعه انقلابی ما به رهنمودهای حضرت امام‌خمینی(ره) و تعیین ملاک حق و باطل نیازمند است.
بدین وسیله ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران که در ایام پیروزی انقلاب اسلامی با برنامه‌های مناسب و پر جاذبه بار دیگر اندیشه افکار امام‌خمینی(ره) را به عنوان شاخص حق در معرض دید ملت ایران خصوصاً نسل‌های جدید قرار داده است و به تبیین رهبری‌های خودمندانه، فرزانه و قاطعانه امام‌خمینی (ره) پرداخته است، صمیمانه تشکر می‌‌کنیم.
مسئولین صدا و سیما جمهوری اسلامی باید به راه خویش مطمئن باشند که امام‌خمینی (ره) نه وابسته به بیت خاصی است و نه در حصار زمان و مکان خاصی قرار می‌گیرد و نه در انحصار حزب و گروه خاص می‌باشد. امام‌خمینی (ره) روح بیدار و زنده تاریخ در کالبد همه نسل‌ها و امت‌هاست و کلام و راهش گشاینده همه بن بست‌ها و افشاگر همه فتنه‌هایی است که اصل نظام آرمانی و الهی امام‌خمینی (ره) را هدف قرار داده است. مجدداً از برنامه‌های دهه فجر صدا و سیما خصوصاً برنامه‌ای شاخص سپاسگزاری می‌نماییم و خواستار ادامه بی‌وقفه این راه روشن و روشنگر می‌باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet