ایام محرم 1398
1388/11/14 14:29:00
سرویس صحن
درنطق نماینده ملکان مطرح شد:

مسئولان نظام باید نقش حضور مردم را دریابند

**سلمان خدادادی گفت:‌ امروز مسئولان نظام باید نقش حضور مردم را دریابند و این ملت را همانطور که معمار کبیر انقلاب فرمودند و امروز رهبر انقلاب توصیه می‌فرمایند همواره خدمت‌گزاری کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سلمان خدادادی نماینده ملکان روز چهارشنبه به عنوان دومین ناطق میان دستور بااشاره به ایام پیروزی انقلاب اسلامی افزود :‌دهه فجر 1357روز به ثمر نشستن خون پاک مبارزانی بود که از 28 مرداد 32 برای رهایی مردم همواره در شکنجه‌گاه‌های رژیم ستم‌شاهی جان باختند.

نماینده ملکان خاطر نشان کرد :این افراد باعث شدند بیداری، آگاهی و بازگشت به خویشتن و تبعیت از ولایت و شیرینی وحدت در بین مردم ایران و همه ملت جهان به وجود آید.

سلمان خدادادی  گفت: برخود می‌بالم در عصری زندگی می‌کنم که عصر حاکمیت ولایت و اسلام است و توانستم خدمت‌گزار ایران اسلامی باشم.

وی افزود:از عوامل بسیار مؤثر در پیروزی انقلاب می‌توان نقش رهبری، مردم و اعتقادات دینی آنها را نام برد و همین عوامل نیز باعث ماندگاری، اقتدار و تثبیت انقلاب اسلامی است.

سلمان خدادادی افزود :اگر به هر کدام از این عوامل ضربه‌ای وارد شود همین موضوع می‌تواند نقطه آسیب‌پذیری انقلاب اسلامی ایران باشد، بنابراین همه مردم خصوصا نخبگان و خواص باید با بصیرت کامل مواظب باشند که مبادا به رکن‌های اصلی انقلاب آسیب وارد شود.

نماینده ملکان اضافه کرد: امروز استکبار جهانی و تمام مخالفین و معاندین نظام خصوصا آمریکا در راس همه آنها که همواره از حضور و نفوذ انقلاب اسلامی در دنیا ضربه خورده و در منطقه به گل نشسته‌‌اند با درک این واقعیت با راه‌اندازی صدها شبکه رادیو و تلویزیونی عوامل ماندگاری نظام را هدف قرار داده‌اند که ما باید نسبت به این موضوع‌ها هوشیار باشیم.

وی گفت:خداوند را سپاسگزاریم که ملت ایران همواره با بصیرت کامل و اعتقادات راسخ به اسلام و ولایت تمام حرکات دشمنان ایران را رصد می‌کند و آگاهی خود را حفظ می‌کند.

خدادادی ادامه داد: ملت ایران با حضور خود در 9 دی 88 ثابت کرده‌اند که با تمام وجود در صحنه و با حساسیت کامل مسائل را پیگیری و رصد می‌کنند.

نماینده ملکان تصریح کرد: تا این بیداری و آگاهی و بصیرت در بین مردم وجود دارد هیچ آسیب و خطری انقلاب اسلامی را نمی‌تواند تهدید کند و این حضور مردم در سه دهه گذشته بود که توانست انقلاب اسلامی را حفظ کند.

وی گفت :امروز مسئولان نظام باید نقش حضور مردم را دریابند و این ملت را همانطور که معمار کبیر انقلاب فرمودند و امروز رهبر انقلاب توصیه می‌فرمایند همواره خدمت‌گزاری کنند.

نماینده ملکان تاکید کرد: ‌در 30 سال گذشته با وجود خدمات بسیار ارزشمند در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی که قابل قیاس با خدمات ارائه شده در طول تاریخ ایران نیست اما کافی به نظر نمی‌رسد، چون بر اساس چشم‌انداز 20 ساله ایران باید در تمام زمینه‌ها کشور اول منطقه باشد.

خدادادی تصریح کرد : مردم ایران از بیکاری و گرانی رنج می‌برند که باید حل شود و اگر نتوانیم به این خواسته‌ها جوابگو باشیم به مردم با بصیرت ایران اسلامی که وظیفه خود را در تمام مقاطع تاریخ به نحو احسن انجام داده‌اند جفا کرده‌ایم.

خدادادی گفت: مجلس درحال بررسی بودجه سال 89 و تنظیم برنامه 5 ساله پنجم است و باید دقت کند در آستانه اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها آسیبی به قشر آسیب‌پذیر جامعه وارد نشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet