خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/11/19 16:00:00
سرویس صحن

بروغنی: 22 بهمن نماد وحدت ملی است

**نماینده مردم سبزوار با اشاره به ایام پیروزی انقلاب اسلامی گفت: روز ۲۲ بهمن را به عنوان نماد وحدت ملی پاس می داریم.

علی بروغنی نماینده سبزوار در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به ایام دهه فجر با بیان اینکه روز  22 بهمن را باید به عنوان نماد وحدت ملی پاس بداریم، اظهار داشت :‌مردم در این روز حضوری چشم گیر در صحنه خواهند داشت.

وی افزود:‌ انقلاب اسلامی ایران یک هدیه از جانب خداوند متعال است و همه باید برای حفاظت و صیانت از این هدیه الهی تمام تلاش خود را داشته باشیم.
نماینده سبزوار با اشاره به این مطلب که همه باید مراقب باشند که مبادا خدشه‌ای به انقلاب اسلامی ایران وارد شود، گفت:‌ جناح‌های مختلف سیاسی و همه اقشار مردم برروی چند اصل هم نظر هستند که اصول انقلاب و نظام و جمهوری اسلامی از جمله آنهاست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه مردم روز 22 بهمن ادامه مسیر انقلاب را تضمین می‌کنند، تاکید کرد:‌ اگر یکپارچه نباشیم، دشمن از اختلاف استفاده کرده و به نظام ضربه می‌زند، بنایراین باید اتحاد خود را حفظ کرده و انشاالله در راهپیمایی 22 بهمن نیز یکپارچه و یکنواخت شرکت نمائیم و به دشمنانمان نشان ‌دهیم که استقلال، عزت و عظمت‌ کشورمان را به هر قیمتی پاس خواهیم داشت و اجازه نمی‌دهیم دشمن با ایجاد اختلاف سد راهمان شود و به کشور ما ضربه بزند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet