خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/11/20 12:49:00
سرویس صحن
نماینده مردم شیراز:

22 بهمن روز مانور جمهوری اسلامی است

**نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ۲۲ بهمن را روز مانور جمهوری اسلامی ذکر کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جعفر قادری روز سه‌شنبه در سخنرانی میان دستور خود اظهار داشت: همه نیروها، جناح‌ها باید با همه توان و قدرت در راهپیمایی 22 بهمن حضور یابند.

وی خاطرنشان کرد: از مردم انقلابی انتظار داریم با حضور حماسی خود حرف آخر را بزنند و نقشه‌ها و دسیسه‌های استکبار را نقش بر آب کنند.

عضو کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما این بود در قانون هدفمند کردن یارانه‌ها دولت 20 هزار میلیارد تومانی که مجلس به تصویب رسانده بود را لحاظ می‌کرد؛ اما متاسفانه دولت چنین کاری رانکرده است.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که پیش بینی می‌شود سال 1389 کشور با رکود مواجه باشد بنابراین دولت نباید به نحوی عمل کند که تورم در جامعه رقم خورد، زیرا تورم رکودی فشار مضاعفی بر مردم تحمیل می‌کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت:‌ صندوق توسعه ملی و سیاستگذاری که مقام معظم رهبری فرمودند هدف از ایجادش بیشتر پر و بال دادن به بخش خصوصی است، باید رد همین مسیر حرکت کند و دولت نباید از این صندوق در موارد دیگر استفاده کند.

قادری ادامه داد: در راستای اصل 44 قانون اساسی نیزتاکید شده است تا خصوصی تقویت می‌شود و راندمان‌ها افزایش می‌یابد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: در بحث واگذاری فعالیت‌ها به نظر می‌رسد آموزش و پرورش و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تمایلی به واگذاری‌ها ندارند و ما انتظار داریم این وزارتخانه‌ها بهتر عمل کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از اقدام دولت در انتشار اوراق مشارکت ارزی استقبال کرد و افزود: این اقدام موجب سرمایه‌گذاری زیربنایی و زیرساخت‌ها در کشور می‌شود ضمن آنکه در شرایط تحریم، انتشار اوراق مشارکت اقدام مثبتی است امیدواریم در بخش‌های دیگر این موضوع تداوم یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet