ایام محرم 1398
1388/11/20 14:17:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی‌نمایندگان به مسئولین‌اجرایی

**عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشوررا چنین قرائت کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسوولان اجرایی کشور را در روز سه‌شنبه در صحن علنی مجلس به شرح زیر می باشد:
کرمی نماینده مردم سنندج در مجلس خواستار دستور رئیس جمهور برای لزوم تعریف حریم خصوصی مردم و حفظ حرمت آن برای استانداری کردستان و به وزیر کشور عدم به تاخیر انداختن جلسه معارفه و معرفی استاندار جدید کردستان در اوایل سال جدید را خواستار شد.

میرخلیلی نماینده مردم میناب در مجلس خواستار دستور رئیس جمهور برای اجرا شدن مصوبات سفر اول معاون اول سابق رئیس جمهور در بندر جاسک از جمله 5 هزار جهیزیه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و به وزیر فناوری اطلاعات توسعه و تقویت بخش ارتباطی تلفن همراه در شهرستان میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد و به وزیر راه و ترابری در خصوص بهسازی و آسفالت روستای مرنگ، سیرک و پیرو در بخش گاف و شهرستان بشاگرد و به وزیر کشور تامین اعتبار پروژه نیمه تمام کارخانه آسفالت گرم شهرداری رودان و تجهیزات مورد نیاز و به وزیر بهداشت و درمان آموزش و پزشکی در ارتباط با احداث مرکز درمانی در سه راهی بندر کرگان بین دو روستای گرانی و سرمد در میناب تذکر داد.

پاپیری مقدم‌فر نماینده مردم دشتستان در مجلس به وزیر نفت در خصوص عدم شفافیت در پاسخ وی در خصوص مساعدت به ورزش شهرستان دشتستان از طریق منطقه ویژه پارس تذکر داد.
محمدی نماینده مردم مریوان در مجلس در تذکر به وزیر کشور در خصوص ضرورت فعال نمودن معابر مرزی پیرانه کند محور سیاناب در شهرستان مریوان و معبر درکه و دزلی در شهرستان سروآباد و تسریع در فعال نمودن بخشداری محور ژاورود شهرستان سروآباد با توجه به سوابق مکاتبات مصوبه وزارت کشور در هیئت دولت و واجد شرایط بودن منطقه را خواستار شد.

مطور زاده نماینده مردم خرمشهر در مجلس در تذکری به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خواستار صدور دستور بازگشت کارگران بومی اخراج شده از کارخانجات شهید موسوی خرمشهر و به وزیر کشور صدور دستور عبور زوار عتبات عالیات از مرز شلمچه شد.

قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس به وزیر کشور در خصوص علت عدم جواب به نامه نمایندگان در مورد مسائل حوزه انتخابیه و استان را تذکر داد.
کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس به وزیر رفاه و تامین اجتماعی علت پرداخت نشدن هزینه بیمه درمانی به داروخانه‌ها توسط سازمان تامین اجتماعی را تذکر داد.

هاشمی نماینده مردم سپیدان در مجلس به وزیر رفاه و تامین اجتماعی علت عدم احداث اردوگاه فرهنگی، ورزشی و بهزیستی در سپیدان تذکر داد.
فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب، تجری نماینده مردم قصر شیرین، زمانی نماینده مردم کنگاوردر مجلس خواستار دستور رئیس جمهور برای اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد با توجه به وقفه پیش آمده در اجرای این قانون در یک ماه اخیر شدند.
ا
میری نماینده مردم زرند در مجلس در تذکری  به وزیر راه و ترابری در خصوص خواستار افزایش سهمیه بلیت شهرستان زرند از مسیر قطار تهران کرمان با توجه به استفاده شهرستان‌های زرند کوهبنان‌، راور و رفسنجان شد.
سنایی نماینده مردم نهاوند در مجلس به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص لزوم ایجاد ایستگاه‌های باغ گیاهان دارویی در شهرستان نهاوند تذکر داد.

فرهمند نماینده مردم بافق در مجلس در تذکری به وزیر نفت خواستار گاز رسانی به شهرستان‌های بافق، بهاباد ، و خاتم که مصوبات سفر اول رئیس جمهوری است ، به وزیر بهداشت و آموزش پزشکی در خصوص عدم تامین پزشک متخصص در بیمارستان های شهرستان‌های خاتم و ابرکوه را تذکر داد.

یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس در تذکر به وزیر راه و ترابری خواستار تامین اعتبار برای پل زیر گذر تنگه لته ، به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص رسیدگی به وضعیت دانشگاه پیام نور ساری همچنین به وزیر راه و ترابری در ارتباط با مطالبه اجرا راه دسترسی به دودانگه به چهار دانگه ساری شد.

تجری نماینده مردم قصر شیرین در مجلس در تذکر به وزیر بهداشت و درمان و پزشکی خواستار برخورد با مسوولان دانشگاه علوم پزشکی به لحاظ اعلام گذشت در پرونده کیفری تخلف پیمانکار ساختمان زایشگاه گواور شد.
بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس  به وزیر راه و ترابری اقدام سریع در خصوص ایجاد باند کندرو جاده خاوران و احداث جاده جدید در موازات جاده خاوران برای رفع مشکل تردد مردم شرق کشور و محور پاکدشت تهران تذکر داد.

موسوی لارکانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس به وزیر نیرو در خصوص لزوم اجرایی شدن شبکه جمع آوری فاضلاب شهر ایمان شهر محله میاندشت با توجه به عدم نیاز به ساخت تصفیه خانه در این محله تذکر داد.
موسوی جرف و دهدشتی نمایندگان آبادان در مجلس در تذکر به وزیر کشور دلیل دخالت‌های غیر قانونی و تهدیدات برخی از مسئولین که مانع از انجام وظیفه عمومی شورای شهر آبادان شده است تذکر دادند.
حسینی نماینده مردم جلاله، موسوی نماینده مردم هرمزگان، حیات مقدم نماینده مردم نوشهر، حسنوند نماینده مردم اندیمشک، کعبی نماینده مردم آبادان، قمری و پولادی نماینده مردم ایلام، فرهمند نماینده مردم بافق، عثمانی نماینده مردم بوکان، حاجی اصغری نماینده مردم میانه، رحمانی نماینده مردم الیگودرز، موسوی نماینده مردم خدابنده، محمود زاده نماینده مردم مهاباد، پور فاطمی نماینده مردم تنگه و دشتستان، فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب، تجری نماینده مردم قصر شیرین، سادات ابراهیمی نماینده مردم شوشتر، دهقانی نماینده مردم ایذه، عزتی نماینده مردم دهلران، به وزیر راه و ترابری در خصوص عدم برخورد مناسب با رفتارهای دور از شان و منزلت با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و عدم برخورد با رفتارهای دو گانه و ایجاد زمینه سوء استفاده در فرودگاه‌های کشور و بی توجهی به اصل 44 قانون اساسی را در قالب تذکری مطرح کردند

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet