هدر موبایل
1388/11/21 11:07:00
سرویس صحن

کوثری:هیچ مرزبندی جناحی‌در22 بهمن وجود ندارد

**اسماعیل کوثری نماینده تهران و نائب رئس کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن هیچ مرزبندی جناحی وجود ندارد.

اسماعیل کوثری نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن شامل همه اقشار مردم است گفت: راهپیمایی روز 22 بهمن 31 بار تکرار شده و هر ساله با شکوهتر از سال گذشته در کل کشور حتی خارج از کشور نیز در جهت تقویت نظام جمهوری اسلامی و حفظ ارزش‌ها و تداوم مسیر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری برگزار شده است.

کوثری گفت:راهپیمایی 22 بهمن یک حرکت عمومی و شامل همه اقشار، گروه‌ها، احزاب است و حضوری نیست که بخواهند در این روز خط کشی و مرزبندی‌هایی ایجاد نمایند.

وی افزود: نه تنها نظام بلکه گروه‌های تبلیغاتی و هماهنگی نظام هیچکدام مرزبندی را مشخص نمی‌کنند و هر کس که می‌خواهد می تواند در این راهپیمایی عظیم مردمی حضور داشته باشد.

نماینده تهران گفت: متاسفانه برخی افراد تصور می‌کنند که اگر تعداد اندکی از صفوف فشرده و عظیم مردم جدا بشوند اقدام خوبی است در صورتی که به آنها می‌گوییم که با این اقدام خود بیگانگان را خوشحال می‌کنند و خود را دچار مشکل می‌کنند پس می‌توانند در جهت تقویت آرمان‌های انقلاب اسلامی و حضور همه جانبه در ناکام کردن دشمنان و بیگانگان همه اقشار و گروه‌ها در این راهپیمایی حضور یابند و در صفوف به هم فشرده این حرکت را به دنیا نشان دهند.

نماینده تهران با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن یک حرکت اسلامی، ملی است، گفت: این حرکت در جهت تقویت کشور و نظام جمهوری اسلامی است و هیچ محدودیتی ندارد اما اینکه بخواهند برخی خود را به شکلی درآورند که به عنوان یک نماد جداگانه باشد مردم ما به هیچ وجه قبول نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: اینکه همه با هم در کنار هم و با وحدت و همدلی در این راهپیمایی عظیم و میلیونی شرکت نمایند خواسته همه ملت، مقام معظم رهبری و مسئولین است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet