هدر موبایل
1388/11/21 14:34:00
سرویس سیاسی
همزمان با سی‌و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب

همه سلیقه‌های سیاسی‌بایددر راهپیمایی مشارکت کنند

**ولی اسماعیلی تصریح کرد: بدون هیچگونه افراطی گری نباید اجازه دهیم عده‌ای ۲۲ بهمن را مصادره کنند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: شاید ما اختلافاتی داشته باشیم اما در رابطه با استکبار جهانی و حفظ نظام همه یکدل و یکصدا خواهیم بود.

ولی اسماعیلی عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه حضور مردم از ابتدای انقلاب تا کنون در تمام مراحل مختلف تاثیرگذار بوده است اظهار داشت: حکومتی که براساس مردم سالاری و فقه علوی تشکیل شده باشد پایه اصلی آن براساس حضور مردم و رضایت مردم است.

اسماعیلی با اشاره به مسایل پس از انتخابات در کشور گفت: در این زمینه رسانه‌های بیگانه به خصوص انگلیس و امریکا به اختلافات داخلی کشورمان دامن زدند و با توجه به شرایط فعلی حضور مردم در یوم ا... 22 بهمن مضاف خواهد شد به سموم و آفات و تبلیغاتی که دشمنان کشورمان دارند.

نماینده گرمی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی به این باور رسیده‌اند که از هویت و از اراضی ملی و آرمان انقلاب خود حمایت نمایند و قطع یقین نیز حضور خواهند یافت.

اسماعیلی افزود: با توجه به حساسیت مقطع فعلی کشورمان و با توجه به تبلیغات رسانه‌های بیگانه مبنی بر اینکه اختلافات داخلی ایران در اوج قرار دارد اگر این مباحث با حاشیه‌هایی همراه شود فرضیه‌ای که دشمنان برای ما نوشته‌اند  تقویت خواهد شد.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها تاکید کرد: بهترین راه حل این است که مردم با حضور میلیونی خود و با عقلانیت حول محور ولایت در این مراسم حضور یابند.

وی تصریح کرد: بدون هیچگونه افراط گری و از هیچ طریق سیاسی نباید اجازه دهیم که عده‌ای این روز بزرگ را مصادره نمایند.

اسماعیلی اظهار داشت: همه سلیقه‌های سیاسی باید در این روز مشارکت داشته باشند و اجازه ندهیم که از هر طیف و لباسی به این باور ملی ضربه بزند و به یاری خداوند این اتفاق خواهد افتاد.

اسماعیلی در پایان گفت: حضور مردم در روز یوم ا... 22 بهمن بیانگر دفاع از آرمان‌های امام، وحدت ملی و ولایت فقیه و حتی احترام گذاشتن به مخالفین و ضربه زدن به دهان استکبار است.

نماینده گرمی گفت: مردم در روز 22 بهمن این پیام را به دشمنان خارجی خواهند داد که شاید ما اختلافاتی نیز داشته باشیم اما در رابطه با استکبار جهانی و حفظ نظام همه یکدل و یکصدا هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet