ایام محرم 1398
1388/11/21 15:26:00
سرویس سیاسی
نائب رئیس مجلس:

فردا مانور اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است

**نایب رئیس مجلس اظهار داشت: شعار محوری ۲۲ بهمن شعار نظام جمهوری اسلامی ایران یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است.

محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه 22 بهمن یاد و خاطره امام و شهدا و انقلاب است گفت: این روز، بزرگداشت شهدای بزرگ انقلاب قبل از پیروزی تادفاع مقدس است که تلاش کردند کشورمان را در نظام بین المللی به این نقطه از اوج و موفقیت برسانند.

باهنر با اشاره به 9 دی ماه سال جاری گفت: مردم در آن روز بدون فراخوان مسئولین مملکتی با حضور خودجوش بصیرت خود را در شناخت به موقع حساسیت‌ها و وظیفه خود را در قبال دشمنان اسلام و انقلاب به نمایش گذاشتند و امسال باشکوهترین حضور مردم را در پیش رو خواهیم داشت.

نایب رئیس مجلس تصریح کرد:‌ امسال مردم ایران علاوه بر احساسات انقلابی، ملی و اسلامی و ایران وظیفه خود احساس می‌کنند که حضور قیمتی‌تر و موثرتری در یوم ا... 22 بهمن داشته باشند.

باهنر اظهار داشت: تردیدی نیست که حضور هر فردی در این روز بزرگ به اندازه  گلوله‌ای به آرزوها و خیال‌پردازی‌های دشمن است و کسانی است که به دنبال شکستن وحدت ملت بزرگ ایران هستند می باشد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: حتما مستکبرین در 22 بهمن امسال در بهت عظیمی فروخواهند رفت و به یاری خداوند مردم با حضور خود به وظیفه ملی مذهبی خود عمل خواهند کرد.

نایب رئیس مجلس گفت: توصیه می‌کنیم که شعارهای 22 بهمن شعارهای وحدت آفرین و بزرگداشت امام راحل و معمار بزرگ انقلاب و شهدای راه انقلاب باشد.

باهنر شعار 22 بهمن را تاکید بر شعار محوری نظام جمهوری اسلامی ایران یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: فردا روز بسیار باشکوهی را در پیش رو خواهیم داشت.

نایب رئیس مجلس هم چنین در خصوص افرادی که انتقاداتی را دارند گفت: حضور در مراسم 22 بهمن اصولا فراتر از مواضع افراددر مقابل مجلس، دولت، قوه قضاییه و دیگر نهادهای انقلاب است.

وی با بیان اینکه فردا در روز 22 بهمن فضا بالاتر از فضای اعتراضات طبیعی و معمولی است تصریح کرد: فردا مانور اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

باهنر اظهار داشت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران اتکال به خداوند بزرگ و همراهی ملت ایران شکل می‌گیرد.

وی تاکید کرد: یوم ا... 22 بهمن فقط یاد و خاطره امام و عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران و خار کردن دشمنان اسلام است.

ب

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet