خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/11/21 17:33:00
سرویس سیاسی
فاطمه آلیا:

حضور زنان در راهپیمایی 22 بهمن باشکوه‌تر از قبل خواهد بود

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیش بینی کرد که زنان حضوری باشکوه در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن خواهند داشت.

فاطمه آلیا در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه مردم ایران سی و یک بار با راهپیمایی‌های با شکوه خود این روز را گرامی داشتند گفت: راهپیمایی‌های 22 بهمن در طی این سال‌ اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است، یعنی هر چه به عمر انقلاب‌مان اضافه ‌شده با توجه به افزایش و گسترش حوزه اقتدار و تاثیرگذاریش به همان نسبت به تهدیدات و طمع و توطئه‌های دشمنان هم اضافه شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: هر چه عزت و اقتدار کشورمان بیشتر شد با برنامه‌ریزی‌های متنوع تر استکبار جهانی مواجه شدیم و در فرایند سی و یک سال گذشته با راه‌اندازی جنگ‌های نظامی، سرد و روانی و اخیرا هم جنگ نرم برای ملت ایران ایجاد مشکل کرده است.

وی گفت: ملت ایران هم همه ساله با هوشیاری که دارند به تناسب نوع دشمنی‌ها و مخالفت‌ها در صحنه‌های مختلف حضور داشتند و این حضورشان در سی و یک سال گذشته باعث ناکامی دشمنان از یک طرف و شادی و افتخار و شعف دوستداران این انقلاب در سراسر دنیا شده است و این مساله تجربه تاریخی دارد.

آلیا تاکید کرد: امسال نیز پیچیدگی‌ها و حوادث اخیر در کشور را مشاهده می‌کنیم که به بهانه انتخابات ریاست جمهوری و با زمینه‌سازی‌هایی که متاسفانه در داخل کشور انجام شد، دشمنان مجددا چشم طمع به ممکلت مهم ما به لحاظ استراتژیک و جغرافیایی دوخت و برنامه‌ریزی‌هایی را برای دخالت در کشورمان انجام دادند که البته این دخالت‌ها هم به موقع مشخص شد و دست دشمنان رو شد.

وی با بیان اینکه قطعا ملت ایران امسال با شکوه‌تر از هر سال دیگر جشن پیروزی را برگزار خواهند کرد گفت: ملت امسال با شعار وحدت حول ولایت فقیه در راهپیمایی حضور خواهند یافت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه رمز پیروزی انقلاب وحدت و ایمان مردم و رهبری ولی فقیه است، اظهار داشت: ایمان مردم روز به روز بیشتر شده و وحدت ملت هم همیشه به قوت خود باقی بوده و در شرایط حساس مردم نشان داده‌اند که همچنان همانند اوایل انقلاب ارزش و قدر وحدت خود را می‌دانند.

وی با اشاره به برخی ویژگی‌های امسال راهپیمایی 22 بهمن گفت: امسال برخی خواص و نخبگان باید به مردم اقتدا کنند و اگر به دلائل مختلف از مردم فاصله گرفته‌اند خود را که قطره‌ای هستند در مقابل دریای مردم مجددا به این دریا متصل نمایند و راهپیمایی روز 22 مجددا همان اتحاد و انسجام 22 بهمن سال 57 را تداعی خواهد کرد.

نماینده تهران افزود: پیش بینی می‌کنم که در راهپیمایی 22 بهمن همه ملت ایران با یکدیگر خواهند بود زیرا برخی خواص که از مردم جدا شده‌اند مردم برای آنها پیام داشتند.

وی تاکید کرد: پیام مردم برای خواص بسیار معنادار و طنین انداز بود، تصور می‌کنم که هر فردی که خون انقلابی در رگ‌هایش جاری است، پیام مردم را گرفته و فردا در راهپیمایی شرکت خواهد کرد.

وی گفت: در راهپیمایی 22 بهمن ماه همه با هم حضور می‌یابند، مگر خدای ناکرده کسانی که از انقلاب خسته شده و به اصطلاح انقلابیون فرسوده هستند و کسانی که واقعا پیام مردم را درک نکرده‌اند و دل خوش کرده‌اند به برخی از چراغ سبزها و وعده‌های عوام فریبانه برخی از دشمنان نظام که بسیار کوچکند.

آلیا تصریح کرد: امیدوار هستیم همه با هم باشکوهتر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نماییم، خصوصا شاهد حضور جوانان و زنان جامعه باشیم که همیشه در هر مقطعی پشت سر روحانیت و رهبری نظام تلاش کرده‌اند که رمز پیروزی انقلاب را همچنان ارزشمند بدانند.

وی گفت: زنان و جوانان‌مان با همان انرژی که از رمز پیروزی انقلاب می‌گیرند در راهپیمایی شرکت نمایند.

نماینده تهران تاکید کرد: به لحاظ معادلات سیاسی می‌دانیم که حضور پرشور مردم یک قدرت بازدارنده در برابر دنیا است.

وی گفت: ملت ما با این پشتیبانی از انقلاب و نظام خود نشان می دهند که هرگز نیاز به تسلیحات نظامی ندارد و فاصله‌ای بین دولت و ملت نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، تاکید کرد: انقلاب اسلامی ویژگی‌ خاصی دارد که برای حفظ نظام و انقلاب همه با هم هستند، دولت، ملت و همه ارکان نظام، پیر و جوان، همه اقوام و مذاهب با هم هستند و در روز راهپیمایی خواهید دید که اقوام و مذاهب در این راهپیمایی شرکت می‌کنند و پایداری خودشان را در آستانه سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب به نمایش خواهند گذاشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet