انتخابات ریاست جمهوری
1388/11/27 10:23:00
سرویس بین الملل
سروری: سفیر انگلیس دچار آلزایمر سیاسی شده است

بروجردی دخالت‌ها و توطئه‌ها را یادآوری می‌کند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رییس کمیسیون با دلایل متقن و مستند، دخالت‌ها و توطئه‌های انگلیس در انتخابات و اغتشاشات و حوادث پس از آن را به سفیر این کشور یادآوری می‌کند.

"پرویز سروری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهارداشت: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جوابیه ای را برای نامه سفیر انگلیس در ایران تنظیم کرده است که به احتمال زیاد، امروز یا فردا منتشر می شود.

وی افزود: آقای بروجردی در این نامه دلایل  متقن و مستندی را از دخالت‌های انگلیس در حوادث اخیر در ایران و همراهی و مدیریت اغتشاشات در انتخابات اخیر و همچنین توطئه رسانه‌ای بی.بی.سی، ارائه کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطر نشان کرد: ظاهرا آقای سفیر انگلیس دچار آلزایمر سیاسی شده است و رفتار خباثت آلود  این سفارتخانه را در وقایع اخبر ایران به یاد نمی‌آورد.

سروری گفت: ما شاهد بودیم که سفارت انگلیس در حوادث پس از انتخابات عملا منویات آمریکا را  اجرا می کرد و به نوعی سفارت آمریکا نیز شده بود و ما جای پای انگلیس و آمریکا را در همه حوادث به صورت آشکار می‌دیدم که در نهایت هم منجر به دستگیری چند تن از کارمندان محلی سفارت انگلیس شد و افراد دستگیر شده نیز به نقش داشتن در اغتشاشات، اعتراف کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet