هدر موبایل
1388/11/28 10:41:00
سرویس صحن
ابراهیمی با اشاره به طرح کاهش سطح رابطه با انگلیس:

نامه‌نگاری سفیر بریتانیا تاثیر طرح مجلس را می‌رساند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و ساست خارجی مجلس شورای اسلامی نامه‌نگاری سفیر بریتانیا با "علاء‌الدین بروجردی" رئیس کمیسیون را نشانه تاثیر گذاری طرح نمایندگان مجلس برای کاهش سطح روابط با دولت انگلستان عنوان کرد.

"حسین ابراهیمی" نماینده بیرجند که در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می گفت با بیان اینکه رسیدگی به این طرح در کمیسیون در مراحل نهایی قرار دارد افزود: بررسی این طرح به زودی در صحن علنی مجلس آغاز می شود.

وی انگیزه طراحان طرح را کاهش سطح روابط دپلماتیک با دولت انگستان عنوان کرد و تصریح کرد: با توجه به دخالتهای که دولت انگلیس در جریان فتنه اخیر در داخل و خارج از کشور داشته است لذا  تعدادی از نمایندگان بررسی و تصویب این طرح را در مجلس پیشنهاد کردند.

ابراهیمی افزود: راه انداختن شبکه فارسی زبان بی بی سی در خارج از کشور و حضور فعال در راهیمایی ها و فتنه های اخیر از جمله مستندات برای اثبات دخالت دولت انگلیس در ایران می باشد و این در حالیست که در سطح رسمی تر ما شاهدیم که نخست وزیر این کشور مشوقی برای حمایت از اغتشاشگران بوده  است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: ارتباطات دیپلماتیک ما با دولت انگلستان در سطح بالایی بود و از کشوری با این سطح از روابط چنین رفتاری انتظارنبود.   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet