هدر اصلی
1388/11/30 17:07:00
سرویس صحن
مقدسی در بررسی لایحه بودجه 89:

بودجه نهادهای حمایتی با راهبردهای ابلاغی رهبری مغایر است

**نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نحوه افزایش بودجه نهادهای حمایتی در بودجه ۸۹ توسط دولت را مغایر با راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری دانست.

هادی مقدسی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: آنچه موجب گله‌مندی از دولت شده اینست که چرا باید بودجه نهادهای حمایتی به خصوص کمیته امداد امام خمینی (ره) با 3 درصد کاهش در بودجه سال 89 همراه باشد.

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که دولت اعلام کرده است که اعتبارات عمرانی از رشد 70 درصدی برخوردار است؛ اما بی‌توجهی به بودجه نهادهای حمایتی به طور قطع شائبه نادیده گرفتن عدالت را در اذهان تقویت می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی یادآور شد: همانطور که مقام معظم رهبری اعلام فرمودند پیشرفت باید توام با عدالت باشد؛ بنابر این دولت لازم است نسبت به این موضوع دقت نظر بیشتر به خرج دهد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهمترین راهکار برای برون رفت از این بن بست پرداخت و افزود: کمیسیون اجتماعی مجلس از آنجا که حدود 3 درصد درآمد عملیاتی شرکت‌های دولتی در سال 89 در اختیار معاونت راهبردی نظارت رئیس جمهوری قرار گرفته است پیشنهاد داد تا دولت حدود یک درصد از بودجه مذکور را در اختیار نهادهای حمایتی قرار دهد.

مقدسی خاطرنشان کرد: متاسفانه هزاران نفر پشت درهای ورود به زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام (ره) قرار دادند که امیدواریم این پیشنهاد تهمیداتی برای قرار گرفتن در زیر چتر حمایتی کمیته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet