هدر موبایل
1388/12/01 19:13:00
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون تلفیق موافقت کرد

افزایش 2/30 درصدی درآمد مالیاتی دولت

**اعضای کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در جلسه عصر شنبه با افزایش ۲/۳۰ درصد درآمدهای مالیاتی دولت در سال آینده نسبت به سال جاری موافقت کردند.

موسی الرضا ثروتی عضو کمیسیون تلفیق که شنبه با خبرنگار خانه ملت سخن می گفت افزود:بودجه دولت در بخش درآمدها به میزان 38هزار و950 میلیارد تومان مطرح شد و مقرر شد تا درآمد مالیاتی دولت از محل کالاها و خدمات دولتی 5 هزارو 549 میلیارد تومان، واردات 17 هزار 750 میلیارد تومان، درآمد مالیاتی از محل شرکتها 19 هزار 513 میلیارد تومان، 5 هزار و 165 میلیارد تومان بر درآمد و 1هزار 211 میلیارد تومان بر ثروت تامین شود.

نماینده بجنورد همچنین از تصویب پیشنهادات درآمدی کمیسیون قضایی در موضوع افزایش تعرفه های قضایی و ثبت اسناد خبر داد.

وی ادامه داد: در نشست بعدازظهر کمیسیون تلفیق، همچنین پیشنهادات کمیسیون صنایع و معادن برای افزایش تعرفه در بخش صنعت و پیشنهاد مشترک کمیسیون اقتصادی و جتماعی برای افزایش سهم نیروی انتظامی به میزان 17 میلیارد تومان برای مشارکت در بیمه شخص ثالث نیز به تصویب رسید.

این گزارش می افزاید: علی بروغنی نیز در پایان نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق از نهایی شدن پیشنهاد دولت در بخش درآمد های مالیاتی خبر داد و افزود: تعیین تکلیف درآمدهای مالیاتی دولت از محل فروش نفت به جلسه فردای کمیسیون موکول شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet