هدر اصلی
1388/12/02 12:48:00
سرویس صحن
محبی‌نیا در نطق میان دستور:

22 بهمن روز رویارویی کامل مردم با دشمنان نظام بود

**جهانبخش محبی‌نیا گفت: روز ۲۲ بهمن ماه امسال روز رویارویی مردم با کسانی بود کهفقدان کارآمدی و برگشت مردم از نظام و البته با اختلاف را دنبال می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور امروز خود گفت:‌ 22 بهمن امسال از چند زاویه و با چند لایه قابل تحلیل است.

وی اظهار داشت:‌ اولین سطح تحلیل این است که این روز، روز رویارویی کامل و تقابل مردم را با برخی که ادعای اهل انقلاب بودن داشته و پیرامون رویکرد استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی جمع شده‌ و اتحادی نامیمون بین آنهایی که جمهوری اسلامی را با فقدان کارآمدی و برگشت مردم از نظام و البته با اختلاف دنبال می‌کنند، نشان داد.

محبی‌نیا تاکید کرد‌:‌‌ در حالی که برخی سایت‌ها و روزنامه‌های داخلی به همراه ماهواره‌ها و شبکه‌های بین‌المللی‌ای که در اختیار دگراندیشان اپوزیسیون و ستون پنجم بود با استفاده از ابزارهای غیراخلاقی و غیرمرسوم، 22 بهمن امسال را 22 بهمن سال 57 معرفی می‌کرند، همه مردم با تمام توان وارد صحنه شدند.

وی یادآور شد: ‌از انقلاب 57 فرزندی به نام روح‌الله به نظام خودکامه و استبدادی سیلی زده و دیانتی که با جمهوریت سر سازگاری دارد را به میدان نظام سیاسی کشاند.

نماینده میاندو‌آب ادامه داد:‌ اما عده‌ای در بوق و کرنا کردند که 22 بهمن امسال سالروز نابودی جمهوری اسلامی و به وجود آمدن نظامی سکولار و چه بسا لائیک خواهد بود.

محبی نیا اظهار داشت:‌ آنها گفتند که بین ایران و اسلام تمایزی به وجود خواهیم آورد که دیگر نگاهی به دیانت و  کربلا و  امام حسین(ع) و اسلام در آن دیده نشود.

این نماینده مجلس خاطرنشان ساخت:‌ ‌با این وجود جمهوری اسلامی تنها یک مفسر و منادی به نام فرزند خلف امام راحل داشت و ‌ایشان پیام دادند که مردم ایران! مبادا 22 بهمن گرد غربت بر چهره اسلام بنشیند، ایشان در واقع از مردم اتحاد و وحدت خواستند.

وی با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب مبنی بر اتحاد  و همدلی مردم گفت:‌ در این بین عده‌ای اتحاد و همدلی را نخواستند ولی نتیجه خلق حماسه 22 بهمن شد و حماسه نه از دیدگاه طرفداران انقلاب بلکه آنهایی که ایران را به رگبار بی‌عدالتی و دسیسه بسته بودند نیز به این حماسه اذعان کردند.

محبی نیا خاطر نشان کرد:‌ تمام تلویزیون‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای فضا را فراهم کرده بودند که دعوای ایرانی را به نمایش گذاشته و شعارهایی ساختارشکنانه‌ای سر داده شود، ولی همه مبهوت حضور مردم شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet