ایام محرم 1398
1388/12/02 14:09:00
سرویس صحن
عضو کمیسیون بودجه مجلس:

لایحه بودجه سال 89 باید به صورت انبساطی تصویب شود

**قوامی عضو کمیسیون بودجه مجلس گفت: ‌لازم است که لایحه بودجه سال ۸۹ به صورت انبساطی تصویب و شکل یابد تا ما گرفتار تورم در سال آینده نشویم .

به گزارش خبرنگار خانه ملت هادی قوامی نماینده اسفراین روز یکشنبه در نطق میان دستور خود با اشاره به حضور گسترده مردم در روز 22 بهمن اظهار داشت: حضور حماسی ملت در این روز موجب ناامیدی دشمن شد.

قوامی گفت: به فرموده امام‌علی(ع) تقوا پیشگان افرادی هستند که نفس خود را کنترل کنند و کسانی که نفس آنها سرکشی کند مردم از دست آنها ذله می‌شوند.

عضو کمیسیون بودجه و تلفیق مجلس در ادامه به لایحه بودجه سال 89 اشاره کرد و افزود: در حال حاضر لایحه بودجه سال 89 در کمیسیون تلفیق در حال بررسی و تصویب است؛ با توجه به شرایط اقتصاد جهانی و اتفاقاتی که در سال 89 رخ خواهد داد، لازم است که لایحه بودجه سال 89 به صورت انبساطی تصویب شود و شکل یابد تا ما گرفتار تورم در سال آینده نشویم.

نماینده اسفرین در ادامه نطق خود با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود، گفت: وجود بیش از 4 هزار کیلومتر راه‌های بین مزارع و عدم توانایی کشاورزان در پرداخت خودیاری پیشنهاد می شود که خودیاری کشاورزان به خصوص در خراسان شمالی حذف شود.

وی در ادامه تاکید کرد:‌  همچنین از مسئولان اجرائی می خواهیم که مبلغ حداقل 150 میلیون ریال از محل خشکسالی به منظور تأمین صنعتی آب روستا و همچنین مبلغ  39 میلیارد به منظور لوله‌گذاری و کانال‌های استان به طول 186 کیلومتر و نیز مبلغ  9095 میلیون ریال برای 83 رشته قنات و همچنین 8665 میلیون ریال به منظور احداث استخرهای استان تامین نمایند.

قوامی در پایان  از سفر وزیر جهاد کشاورزی  به استان سرسبز اما محروم خراسان شمالی بخصوص شهرستان اسفراین تشکر کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet