هدر اصلی
1388/12/03 11:01:00
سرویس بین الملل
آلیا با اشاره به گزارش اخیر آژانس انرژی اتمی:

دبیرکل جدید آژانس آزادگی خود را فروخت

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دبیرکل جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با گزارش اخیر خود در مورد فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران نشان داد که آزادگی خود را معامله می‌کند.

"فاطمه آلیا" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مورد فعالیت‌های هسته‌ای ایران خاطر نشان کرد: واقعیت این است که افرادی به عنوان دبیرکل آژانس انتخاب می‌شوند که تحت نفوذ و تاثیر لابی‌های آمریکا و انگلیس و گروه 1+5  هستند و اگر هم نباشند، آنقدر تحت فشار قرار می‌گیرند که در راستای اهداف این قدرتها حرکت می‌کنند.

وی افزود: بنابراین هرگز نباید انتظار داشته باشیم که گزارشی منصفانه در مورد فعالیت‌های هسته‌ای ایران از سوی آژانس ارائه شود.

آلیا به گزارش‌های پیشین آژانس نیز اشاره کرد و افزود: تجربه نشان داد که آقای البرادعی هم حتی زمانی که هم بازرسان و هم دوربین‌هایشان عدم انحراف ایران در فعالیت‌های هسته‌ا ی ‌اش را تائید می‌کردند، باز چاره‌ای جز انتشار گزارش‌های دوپهلو نداشت.

نماینده تهران با بیان اینکه آمانو با انتشار این گزارش نشان داد که آزادگی خود را معامله می‌کند، خاطرنشان ساخت: گزارش اخیر آژانس بیانگر این است که ملت شجاع ایران مسیری را که برای خود ترسیم کرده، عزتمندانه ادامه می‌دهد و در این راه توفیق‌های اتکارناپذیری داشته است.

وی تاکید کرد: علی‌رغم شروع به کار ناخوشایند دبیرکل جدید، گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، سند پیروزی ملت ایران است.

آلیا اظهار داشت: ما انتظار نداریم، دشمنان قدرتهای بزرگ جهان از پیشرفت‌هایمان خوشحال شوند اما آنچه مسلم است، این است که ما در مسیر درستی حرکت می‌کنیم که مورد تائید مقام معظم رهبری، مسئولین و همه سلایق و جناح‌های سیاسی کشور است و مت؟؟؟؟؟؟ پیشرفت ملی خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet