شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1388/12/03 09:52:00
سرویس کمیسیون ها
عماد حسینی:

کمیسیون انرژی با حساسیت پی‌گیر وضعیت پارس جنوبی است

**سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این کمیسیون وضعیت میدان‌های نفتی میدان نفتی پارس جنوبی را که وضعیت خوبی را سپری نمی‌کند، با حساسیت پی‌گیری می‌کند.

"عماد حسینی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به حضور روسای فاز‌های مختلف پارس جنوبی در جلسه روز یکشنبه کمیسیون انرژی گفت: این مسئولان گزارش‌های خوبی از فاز‌های مختلف پارس جنوبی ارائه دادند.

وی افزود: آنان همچنین گزارش‌های خوبی در مورد میزان سرمایه‌گذاری که قرار است در این منطقه انجام شود و همچنین ارزش افزوده‌ای را که از فازهای مختلف پارس جنوبی باید بدست آوریم، در اختیار اعضای کمیسیون انرژی گذاشتند.

سخنگوی کمیسیون انرژی با ابراز امیدوار یبرای همکاری‌ خوب این کمیسیون با میدان‌های پارس جنوبی تاکید کرد: کمیسیون در حال حاضر نسبت به پروژه‌های مشترک در میادین مشترک خصوصاً در میدان نفتی پارس جنوبی که وضعیت خوبی را سپری نمی‌کند، حساس شده است.

عماد حسینی همچنین گفت: طرح سوالات 17 تن از نمایندگان از وزیرنفت در دستور کار روز سه‌شنبه هفته جاری کمیسیون انرژی  قرار دارد اما احتمالاً باتوجه به تعدد دستورکارها و بررسی بودجه، جلسه‌ای برای بررسی سئوالات تشکیل نشود.

وی گفت: اما قانوناً اگر جلسه‌ای به منظور رسیدگی به سوالات نمایندگان تشکیل شود، وزیر نفت باید حضور یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet