هدر اصلی
1388/12/04 08:49:00
سرویس صحن
در پی دستگیری سرکرده گروهک ریگی

قدردانی ابوترابی فرد از نیروهای انتظامی و امنیتی

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی از نیروهای انتظامی و امنیتی به خاطر دستگیری سرکرده گروهک ریگی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" که ریاست جلسه علنی امروز را بر عهده داشت، در سخنان پیش از دستور خود با تسلیت شهادت امام حسن عسگری و همچنین تبریک آغاز امامت حضرت حجت ابن الحسن عسگری امام زمان(عج) از اقدام وزارت اطلاعات در دستگیری "عبدالمالک ریگی" قدردانی و تشکر کرد.

وی گفت: اقدام ارزشمند و عزت آفرین و افتخار بخش سربازان گمنام و جان برکف منجی عالم بشریت امام عصر (عج) نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی در ارتباط با فراهم آوردن زمینه دستگیری و بازداشت سرکرده گروهک جنایتکار ریگی که در سال‌های اخیر جنایات تاسوکی، دارزین، بم، کرمان، نوبندیان، چابهار و ثارالله و مسجد حضرت علی ابن ابی‌طالب زاهدان، پیشین و شهرستان سرباز به دست جنایتکار او شکل گرفت را محضر شما و ملت ایران تبریک عرض کنم  و برای امت اسلام آرزوی روز افزون داشته باشم.

ابوترابی فرد اظهرا داشت: امروز ما این واقعیت را در برابر دیدگان خود و ملت بزرگوار خود و ملل جهان شفاف می‌یابیم که از ثمرات ارزشمند نظام برآمده از اراده ملت مسلمان ایران، نظامی که از آموزه‌های حیات بخش اسلامی الهام می‌گیرد و در سایه رهبری و زعامت انسان تربیت یافته در مکنت قرآن و عترت و حاکمیت فقاهت و علم و درایت و حکمت و در پرتو حضور استوار ملت بزرگوار ایران راه عزت و افتخار را طی می‌کند، ما استقلال تمام عیار سیاسی،‌اقتدار سیاسی، اقتدار دفاعی و اقتدار امنیتی برتر را مشاهده می‌کنیم.

وی تصریح کرد: آنچه اتفاق افتاد و سربازان غیور این نظام، یاران جان بر کف امام عصر (عج) رقم زدند، تجسم زیبایی از اوج اقتدار امنیتی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نایب رئیس مجلس گفت: نظام از این ظرفیت بالا بهره‌مند است که می‌تواند در برابر دسیسه‌های نظام استکبار آمریکای جنایتکار و مزدوران او، با اندیشه برآمده از اعتقاد و ایمان ستودنی و با پشتیبانی علمی و کارشناسی اطلاعاتی و امنیتی، اینگونه دست تبهکاران را قطع کند و زمینه آرامش خاطر و امنیت ملت عزیز ایران خصوصا مردم شریف و بزرگوار و وفادار استان سیستان و بلوچستان را فراهم آورد.

وی با خاطرنشان ساختن اینکه امروز بیش از همه مردم شریف زاهدان از این اقدام نظام جمهوری اسلامی ایران مسرورند، ابراز امیدواری کرد در پرتو اقتدار نظام جمهوری اسلامی، ملت عزیز ایران در اوج اقتدار و عزت حرکت کنند و برگ‌های زرینی از حرکت‌های بالنده خود و ملت اسلام را رقم بزنند.

ابوتراب ی فرد در خاتمه بار دیگر از همه عزیزانی که در این کار بزرگ زمینه اقتدار و عزت ملت ایران و امت اسلام را فراهم آوردند، تقدیر و تشکر کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet