هدر موبایل
1388/12/04 11:35:00
سرویس بین الملل
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی:

دستگیری ریگی نشان‌ازاهمیت شهروندان ایرانی برای نظام است

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد:مسوولان جمهوری اسلامی ایران نشان دادند که به امنیت شهروندان خود بسیار اهمیت می‌دهند و نسبت به آن حساس هستند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "کاظم جلالی" نماینده شاهرود روز سه شنبه در جمع خبرنگاران پارلمانی  از نیروهای امنیتی و انتظامی به دلیل شناسایی حلقه تروریستی ریگی و دستگیری رئیس آن تشکر کرد و خواستار محاکمه سریعتر وی از سوی دستگاه قضایی شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار خانه ملت که ارزیابی شما از اثرات امنیتی این اقدام در منطقه چیست اظها ر داشت: آنها می‌خواستند امنیت ایران را متزلزل نشان دهند اما مسوولان جمهوری اسلامی ایران نشان دادند که به امنیت شهروندان خود بسیار اهمیت می‌دهند و نسبت به آن حساس هستند.

جلالی با اشاره به اینکه برخی سرویس‌های امنیتی کشورهای خارجی به دنبال پوشش اقدامات تروریستی ریگی بوده‌اند افزود: متاسفانه امروز در دنیا شاهد تروریست خوب و تروریست بد هستیم و به همین دلیل است که به جای ابراز خوشحالی از دستگیری سرکرده یک گروه تروریستی، برخی سکوت اختیار می‌کنند اما افکار عمومی دنیا این عکس العمل‌ها را می‌بیند و می‌تواند مقایسه کند که دنیا برای مبارزه با تروریسم چقدر صادق است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از تقدیر اعضای این کمیسیون از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی سخن گفت و افزود: حتما از مسوولان دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی برای دریافت گزارش از جزییات این مساله برای حضور در کمیسیون دعوت خواهیم کرد.

جلالی گفت: از دستگاه قضایی نیز می خواهیم تا برخورد سریعی با این مساله داشته باشد و سرشاخه‌های ریگی که از آنها خط گرفته است را شناسایی کنند و به سزای اعمالشان برساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet