هدر موبایل
1388/12/04 14:09:00
سرویس صحن
خباز در پاسخ به تذکر هدایتخواه:

سایت فیلتر شده پارلمان نیوز چگونه دیده می‌شود؟

** نماینده کاشمر طی تذکری با استناد به بند ۲۳ و ماده ۱۱ آیین‌نامه داخلی مبنی برحمایت و دفاع از‌ شأن و جایگاه مجلس گفت: آقای هدایت خواه طی همین ماده در مورد سایت پارلمان نیوز سخن‌هایی را عنوان کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمد رضا خباز افزود: باید عنوان نمایم که پارلمان نیوز توسط تعدادی از نمایندگان مجلس  اداره می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه اولاً این سایت هیچ ارتباطی با مجلس ندارد که دوستان تذکر شأن مجلس را می‌دهند، گفت: این سایت ماه‌ها است که فیلتر شده است و من تعجب می‌کنم که چطور آقای هدایتخواه این سایت را مشاهده می‌کند.

خباز اظهار داشت: اگر آقای هدایتخواه فیلتر شکنی دارد که استفاده می‌کنند به مردم معرفی کنند تا مردم نیز از آن استفاده کنند.

نماینده کاشمر خاطر نشان کرد: مطرح کردن سایت فیلترشده مجدداً در صحن به نظر من نوعی بی‌انصافی است و از طرف دیگر این سایت تنها اطلاع‌رسانی کرده است و اطلاع‌رسانی به معنای تهدید نیست.

وی اظهار داشت: آقای هدایتخواه درخواست تغییر نام این سایت را داده‌اند خوب اسم آن را هدایت‌نیوز بگذارید.

خباز افزود: چیزی که ارتباط با مجلس ندارد و ایشان نیز به امر واقف هستند اما نمایندگان مجلس را متهم می‌کنند که در راستای رادیو‌های بیگانه قدم بر می‌دارند و این مسئله قیاسی به نفس است و اگر ایشان خودشان این حالت را دارند ما هم این حالت را داریم.

در پاسخ به این تذکر ابوترابی‌فرد که ریاست جلسه را برعهده داشت خطاب به خباز گفت: از جنابعالی که اهل اخلاق و انصاف هستید انتظار نداشتم که بدینگونه پاسخی تند را بدهید.

وی افزود: این اشکال نیز به آقای هدایتخواه وارد است و دوستان ما نباید این نگاه را به یکدیگر داشته باشند.

وی افزود: به لطف خدا فضای سلوک دوستان ما در اقلیت و اکثریت بیانگر این مسئله است و تذکری به همه دوستان است.

ابوترابی‌فرد گفت: در این جا باید بگویم که نمایندگان تذکر خود را می‌دهند و اگر نیازی به جبران باشد، جبران می‌کنند.

ابوترابی‌فرد اظهار داشت: اگر لازم بود نیز آن زمان هم تذکر می‌دادم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet