خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/12/04 14:34:00
سرویس صحن
نماینده مردم سبزوار:

مردم التهابات سیاسی جامعه را از بین بردند

** نماینده مردم سبزوار تاکید کرد: مردم با حضور خود در صحنه‌های مختلف التهابات سیاسی را خاموش کردند ولی در عین حال همین مردم دغدغه‌های زیادی هم دارند که باید برطرف شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدرضا محسنی نماینده سبزوار در مجلس روزسه ‌شنبه در نطق میان دستور ضمن تبریک دستگیری عبدالمالک ریگی، اظهار داشت: تقدیر عمیق خود را به عنوان نماینده مردم از سربازان سرافراز و گمنام امام زمان(عج) و نیروهای انتظامی در عملیات غرور‌آفرینی که منجر به دستگیری یکی از خبیث ‌ترین و جنایت ‌کارترین تروریست ‌های پرورش یافته دامن آمریکا و انگلیس شد، اعلام کرده و این روسیاهی را به کاخ سفید تسلیت می گویم.

محسنی گفت: نعمت ‌های ولایت فقیه و وفای مردم تمام رمز و راز همه موفقیت‌ها، پیروزی ‌ها و افتخارات ما است. این عوامل الهی را باید به عنوان مایه حیات خود و سعادتمندی آخرت پاس بداریم و با تعالیم الهی که آموزه‌هایی خدایی نیز است تحت زعیم زمانمان ولی فقیه که این همه عزت و پیشرفت خلاقیت را به ارمغان آورده است، قدر بدانیم.

نماینده سبزوار گفت: امروز انقلاب اسلامی تمامی قدرت‌های استکباری دنیا را به چالش کشانده و تمامی تمامیت ‌خواهان و قدرت‌های شیطانی و استکباری را از اوج کنش ‌گری به ورطه‌ واکنش ‌گری رسانده است که نمود آن را می‌توان در حضور مردم در 22 بهمن دید که مردم همه دسیسه ‌ها و فتنه‌های چندین ماهه ضد انقلاب را با حضور عظیم خود از بین بردند.

محسنی با اشاره به اینکه به برکت رهبری‌های اعجاز‌گونه مقام معظم رهبری فتیله فتنه به خاموشی گراییده گفت: فضای ایران اسلامی با برطرف شدن غبار‌ها و آلودگی‌ها راه پیشرفت و تکامل خود را در حال طی کردن است.

وی با بیان اینکه التهابات سیاسی بیشترین آفتش مخدوش‌کردن وحدت جامعه است، ادامه داد:‌ البته مهمترین آفت آن نیز اختلاف، بریدگی و جدایی بود که شکر خداوند به برکت این نصایح و سفارش‌های مقام معظم رهبری و اتمام حجت به برخی از خواص این اختلافات برطرف شد.

نماینده سبزوار گفت: اگر توانستیم توده مردم و خصوصا خواص را رهبری کنیم هنری مبتنی بر تعبد و تقید به ولایت را ارائه داده‌ایم، شأن و جایگاه و مردم اقتضاء می‌کند که هر مسئولی در هر پست و موقعیتی در اقدامات خود با تکیه بر عقلانیت و تعمق انجام وظیفه کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet