هدر موبایل
1389/02/06 21:23:00
سرویس صحن
افراشته تاکید کرد:

سیاست‌های نظام اداری در برنامه پنجم همه جانبه باشد

**معاون اجرایی رییس مجلس تاکید کرد: باید در برنامه پنجم توسعه سیاست های کلی نظام اداری کشور با یک نگاه عمیق و همه جانبه به کار گرفته شود.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت، هفتاد و ششمین نشست مجمع مدیران کل امور اداری و منابع انسانی وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی با حضور علی افراشته معاون اجرایی رئیس مجلس برگزار شد.

در این جلسه علی افراشته با خیرمقدم به مدیران کل منابع انسانی وزارتخانه ها گفت: مجمع مدیران کل امور اداری و منابع انسانی، اتاق فکر دولت در حوزه منابع انسانی است؛ اتاق فکری که نخبگان این بخش در آن حضور دارند و  انسانهایی که سالها تجربه اندوخته اند. این تجربه ارزشمند برای کشور و حوزه معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری راهگشاست.

معاونت اجرایی رئیس مجلس با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی نظام اداری کشور گفت: تدوین برنامه  پنجم در مجلس با ابلاغ سیاست های نظام اداری کشور به عنوان یک سند بالادستی توام شده است.

وی همزمانی ابلاغ سیاست های کلی نظام اداری کشور و بررسی برنامه پنجم توسعه کشور در مجلس را به فال نیک گرفت و گفت: دوستانی که در این اتاق فکر هستند و دوستانی که دل در گرو این سیاست ها دارند فرض و تکلیف است که تلاش نمایند این سیاست ها عملیاتی شود.

افراشته گفت: مجمع مدیران کل منابع انسانی با دقت­ بیشتر لایحه برنامه پنجم توسعه را مورد بررسی قرار دهند و به نمایندگان محترم پیشنهادهای خود را ارائه بدهند.

معاون اجرایی رئیس مجلس تصریح کرد: باید در برنامه پنجم سیاست های کلی نظام اداری کشور با یک نگاه عمیق و همه جانبه به کار گرفته شود.

افراشته همچنین اشاره کرد که در طول 100 سال گذشته همواره از عدم تنقیح قوانین نخبگان رنج برده اند. خوشبختانه این گام بلند همانگونه که در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری آمده در مجلس هشتم عملیاتی شده است.  مجلس با تمام توان با استفاده از صاحبنظران برای تنفیع قوانین کشور کار را آغاز کرده است و به طور قطع آحاد جامعه و ذی نفعان از برکات آن استفاده خواهند کرد.

وی در پایان پیشنهاد داد: کارگروهی در 7 محور بر اساس سیاست های ابلاغی تشکیل و نظرات کارشناسی به کمیسیون مربوطه تقدیم نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet