هدر موبایل
1389/02/08 12:25:00
سرویس اقتصادی
در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عنوان شد؛

تاکید بنایی بر حمایت از طرح‌های روستایی

**نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اقدام دولت در اختصاص ۳ هزار میلیار تومان به طرح‌های هادی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این حجم کمک به روستائیان در مقایسه با دیگر کشورها کم نظیر است.

به گزارش نشریه «19 دی قم» "علی بنایی" در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تشکیل بنیاد مسکن را مدیون فکر، درایت و آینده نگری حضرت امام خمینی دانست.

وی با اشاره به تشکیل بنیاد مسکن به فرمان امام خمینی(ره)‌ گفت: نهادهایی مانند بنیاد مسکن و کمیته امداد که به دستور امام راحل تشکیل شده‌اند، از اهمیت و جایگاه والایی در نزد مردم برخوردارند و مردم نیز انتظارت بیشتری از این نهادها دارند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی هدف از تأسیس بنیاد مسکن را رسیدگی به وضعیت مسکن محرومان ذکر کرد و گفت: بنیاد مسکن باید با شتاب فزاینده‌ای در حل مشکل مسکن محرومان به خصوص روستائیان زحمتکش تلاش کند تا بتوانیم آثار مثبت این اقدام ارزشمند امام را به همه نشان دهیم.

 بنایی ادامه داد: اکنون که در آغاز دهه پیشرفت و عدالت قرار گرفته‌ایم، باید خدمت به مردم را افزایش دهیم تا مردم شیرینی انقلاب را با جان و دل احساس کنند و در سال همت و تلاش مضاعف مردم باید شاهد همت والای مسئولان در رفع نیازها باشند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به خدمات صورت گرفته از پیروزی انقلاب تاکنون اشاره کرد و گفت: باید طوری کار کنیم که مردم واقعاً‌ به این باور برسند که انقلاب برایشان کارآمدی داشته است.

وی اقدام دولت در اختصاص 3 هزار میلیار تومان به طرح‌های هادی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این حجم کمک به روستائیان در مقایسه با دیگر کشورها کم نظیر است و همکاری دولت و مجلس در زمینه رفع نیازمندی‌های روستائیان نقش به سزایی در کاهش مهاجرت به شهرها و کلانشهرها دارد.

نماینده قم در پایان خواستار سرعت بخشیدن به واگذاری زمین به جوانان و حل مشکل مسکن متأهلان و صدور دفترچه‌های مالکیت شد و افزود: این کار باعث افزایش رضایتمندی، اطمینان و آرامش مردم می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet