ایام محرم 1398
1389/02/08 12:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد:

گزارش برنج های آلوده در اختیار کمیسیون اصل 90 قرار گرفت

**- سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی،گفت:‌ گزارش کمیسیون کشاورزی درباره برنج های وارداتی آلوده در اختیار این کمیسیون قرار گرفته است .

 

 "حسین اسلامی"، نماینده ساوه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا،افزود: کمیسیون اصل 90 با دعوت از مسئولان ذیربط موضوع برنج های آلوده را بررسی و گزارش آن را به هیئت رییسه مجلس تقدیم خواهد کرد.

اسلامی یادآور شد:‌ گزارش کمیسیون کشاورزی درباره وضعیت برنج های وارداتی با منشاء کشور هندوستان دهم اسفند در صحن علنی قرائت شد.

وی اظهار داشت: در بخشی از این گزارش تاکید شده بود که بررسی‌های مفصل انجام شده و ملاحظه مدارک ارسالی از سوی رییس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در زمینه آزمایشات مجدد و سایر مدارک موجود، تناقضات بی‌شماری را ایجاد کرده است.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس،خاطر نشان کرد: کمیسیون کشاورزی در گزارش خود تصریح کرده است که نه تنها همچنان ابهاماتی درباره وضعیت برنج های آلوده وجود دارد بلکه ابهامات و مسائل جدیدی نیز ایجاد شده است که باید به این موارد به صورت جدی پرداخته شود.

اسلامی افزود: نتیجه بررسی های کمیسیون اصل 90 در گزارش به هیئت رئیسه اعلام می شود و در صورتی که به عموم مربوط باشد، بدون رعایت نوبت در دستور کار قرار می گیرد و در اولین جلسه علنی قرائت خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet