خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/08 13:17:00
سرویس سیاسی
رییس مجلس:

استراتژی نظام، واگذاری امور به مردم است

**رئیس مجلس شورای سلامی تاکید کرد: در سال همت مضاعف با پرهیز از مسائل سلیقه ای کار را اصل قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علی لاریجانی" ظهر امروز در دیدار با اعضای شورای شهر قم با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی رییس شورای  شهر قم اظهار داشت: گزارشی که دوستان ما در شورای شهر در این جلسه ارائه کردند نشان از یک تحرک سازمان یافته در شورای شهر است و موید این نکته که امور شهر با نشاط پی گیری می شود.

وی خاطرنشان کرد: همگرایی شورای شهر با شهرداری قابل تقدیر است و قطعا به سازندگی شهر کمک می کند.

لاریجانی خطاب به حاضرین در این جلسه گفت: تجربه شما در این دوره تجربه موفقی است و برای شهرداری شهر نیز کارنامه موفقی محسوب می شود.

وی افزود: به کارگیری نیروهای کارآمد باعث آغاز حرکت سازنده ای در شهر شده است که این برای مردم قم هم کاملا محسوس است که شورا و شهرداری برای سامان دادن به امور حداکثر تلاش خود را به کار می بندند.

رئیس مجلس با تاکید بر جایگاه شوراها در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: استراتژی نظام این است که این گونه امور را به مردم واگذار کند.

لاریجانی یادآور شد: عملکرد شورای شهر و شهرداری قم نشان می دهد که بسیاری از گره هایی که در شهر وجود داشت شناخته شده و در حال مرتفع شدن است اما باید با یک برنامه ریزی دقیق و یک نوع تقسیم متوازن به بخش هایی که محرومیت های بیشتری دارند توجه خاصی شود.

رئیس مجلس در پایان گفت: امیدواریم امسال با همت مضاعف و با پرهیز از برخی مسائل سلیقه ای کار را اصل قرار دهیم.

این گزارش می افزاید: در ابتدای این نشست که در محل دفتر رییس مجلس شورای اسلامی در شهر قم برگزار شد، "محمد آتش زر" رییس شورای شهر قم گزارشی از عملکرد این شورا ارائه کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet