هدر اصلی
1389/02/08 15:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
با واگذاری مسکن مهر به انبوه سازان

ثبات قیمت‌ها در شش ماه اول و کاهش قیمت‌ها در شش ماه دوم سال 89

**عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با واگذاری اجرای پروژه‌های مسکن مهر به پیمانکاران، تعاونی‌ها و انبوه سازان شاهد ثبات قیمت‌ها در شش ماه اول سال و کاهش قابل توجه قیمت‌ مسکن در شش ماه دوم سال ۸۹ خواهیم بود.

"ابوالقاسم رحمانی" نماینده اقلید در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تصریح کرد: با واگذاری مسکن مهر به پیمانکاران،تعاونی‌ها و انبوه سازان و همچنین تأمین اعتبارات برای ایجاد خدمات رفاهی از قبیل مدرسه‌، مسجد، درمانگاه در این مناطق شاهد کاهش شدید قیمت مسکن در شهر‌های بزرگ خواهیم  بود لذا با برنامه ریزی های صورت گرفته ثبات قیمت‌ها در شش ماه اول سال و کاهش شدید قیمت‌ها در شش ماه دوم سال 89 پیش بینی می شود.

 وی با اشاره به اینکه اجرای قانوان هدفمند سازی یارانه‌ها تأثیر چندانی بر قیمت مسکن نخواهد داشت افزود: افزایش قیمت برخی مصالح ساختمانی تأثیری بر افزایش قیمت مسکن نخواهد داشت همان طور که درگذشته افزایش قیمت زمین موجب افزایش قیمت مصالح ساختمانی نشد.

 وی تأکید کرد: تنها راهکار‌ ایجاد ثبات در بازار مسکن مشارکت بخش خصوصی در انبوه سازی است تا بدین وسیله عرضه و تقاضا در بازار مسکن برابر گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet