هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با واگذاری مسکن مهر به انبوه سازان

ثبات قیمت‌ها در شش ماه اول و کاهش قیمت‌ها در شش ماه دوم سال 89

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با واگذاری اجرای پروژه‌های مسکن مهر به پیمانکاران، تعاونی‌ها و انبوه سازان شاهد ثبات قیمت‌ها در شش ماه اول سال و کاهش قابل توجه قیمت‌ مسکن در شش ماه دوم سال 89 خواهیم بود.
چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389 ساعت 15:30

"ابوالقاسم رحمانی" نماینده اقلید در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تصریح کرد: با واگذاری مسکن مهر به پیمانکاران،تعاونی‌ها و انبوه سازان و همچنین تأمین اعتبارات برای ایجاد خدمات رفاهی از قبیل مدرسه‌، مسجد، درمانگاه در این مناطق شاهد کاهش شدید قیمت مسکن در شهر‌های بزرگ خواهیم  بود لذا با برنامه ریزی های صورت گرفته ثبات قیمت‌ها در شش ماه اول سال و کاهش شدید قیمت‌ها در شش ماه دوم سال 89 پیش بینی می شود.

 وی با اشاره به اینکه اجرای قانوان هدفمند سازی یارانه‌ها تأثیر چندانی بر قیمت مسکن نخواهد داشت افزود: افزایش قیمت برخی مصالح ساختمانی تأثیری بر افزایش قیمت مسکن نخواهد داشت همان طور که درگذشته افزایش قیمت زمین موجب افزایش قیمت مصالح ساختمانی نشد.

 وی تأکید کرد: تنها راهکار‌ ایجاد ثبات در بازار مسکن مشارکت بخش خصوصی در انبوه سازی است تا بدین وسیله عرضه و تقاضا در بازار مسکن برابر گردد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000