خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/02/08 16:57:07
سرویس کمیسیون ها
شهریاری از پاسخ رهبری به کمیسیون بهداشت خبر داد:

تاکید مقام‌معظم‌رهبری برای رفع مشکلات بخش بهداشت

**نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه اعضای این کمیسیون به مقام معظم رهبری در خصوص نگرانی از عدم اجرای برخی مواد اصلی قانون برنامه چهارم توسعه در بخش بهداشت خبر داد.

حسینعلی شهریاری روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نظر به نگرانی هایی که در این حوزه وجود دارد خدمت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای نامه ای را پیش از عید نوروز تنظیم و ارائه نمودند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای سالامی یادآور شد: مقام معظم رهبری طی نامه ای به آقای لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پاسخ خود را ارائه کردند و در آن تاکید نمودند که برای این موضوع چاره ای اساسی اندیشیده شود.

وی افزود: تنها 20 تا 30 درصد اهداف برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در حوزه بهداشت تحقق یافته است.

شهریاری گفت: تعداد محدودی از مواد اصلی برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اجرایی شده است و بقیه مواد همچنان در وضعیت نامشخصی قرار دادند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نارسایی ها که در حوزه بهداشت، درمان و سلامت وجود دارد بسیار نگران کننده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در جلسه غیرعلنی که در هفته گذشته مجلس برگزار شد نقاط ضعف و کاستی های برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، حوزه بهداشت و ... به حضور نمایندگان ارائه شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet