ایام محرم 1398
1389/02/08 17:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عابدی در پیامی به پارلمان‌های‌ کشور‌های عربی:

تنها راه نجات قومیت عرب عدم اعتماد آنها به رژیم اشغالگر فلسطین است

**نماینده طبس و فردوس در مجلس خطاب به پارلمان‌های‌ کشور‌های عربی، اعلام کرد: همه باید بدانند که تنها راه نجات قومیت عرب و اقتدار کشور‌های عربی این است که به رژیم اشغالگر اعتماد نکنند.

محمدکریم عابدی نماینده مردم طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس در پیامی خطاب به نمایندگان معزز، هوشمند و فرهیخته پارلمان‌های آزاده دنیا، اعلام کرد: پارلمان‌های آزاده دنیا باید هرچه زودتر جلوی تروریسم دولتی به اسم القاعده و برخی گروه‌های تروریستی که لابی صهیونیست‌ها در عراق، افغانستان و منطقه هستند را بگیرند چرا که این موضوع به نفع کشورهای آزاده دنیا است.

وی افزود: پارلمان‌های دنیا خواهان برقراری ارتباط نزدیک با یکدیگر هستند، ‌لذا همه باید پیام صلح و دوستی کنفرانس خلع سلاح هسته‌ای تهران را مبنی بر اینکه سلاح هسته‌ای حرام است و این سلاح به نفع بشریت نیست را بگوش جهانیان برسانند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد:‌ تولید و نگهداری سلاح هسته‌ای به نفع بشریت نیست چه برسد به اینکه کشوری بخواهد از آن به عنوان تهدید استفاده کند.

این نماینده مجلس در پیامی به پارلمان‌های کشورهای عرب یادآور شد: امروز غزه در محاصره است و همه باید بدانند که تنها راه نجات قومیت عرب و اقتدار کشور‌های عربی مانند مصر، اردن و عربستان این است که به رژیم اشغالگر اعتماد نکنند چرا که این رژیم خواهان خیرخواهی آنها نیست.

وی افزود: پارلمان‌ها به فکر باشند که محاصره وحشتناک رژیم اشغالگر در غزه بشکنند و از آواره شدن 80 هزار خانوار دیگر جلوگیری و تلاش کنند تا کشور مستقل فلسطین تشکیل شود و آوارگان این کشور به سرزمین خود برگردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet