ایام محرم 1398
1389/02/11 11:25:06
سرویس اقتصادی

برنامه پنجم دارای اشکالات اساسی ساختاری است

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نه از لحاظ ساختار و نه انسجام دارای اشکالات اساسی و جدی است.

"علی میرخلیلی" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: با توجه به آنکه برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بخش دوم از اجرای سند چشم انداز توسعه محسوب می شود باید از لحاظ دقت، آمار و اهداف بطور کامل مشخص و دقیق باشد.

وی خاطرنشان کرد: در پایان سال 1394 باید نیمی از اهداف سند چشم انداز توسعه کشور تحقق یابد لذا لازم است که این برنامه به نحوی درست از لحاظ زیرساخت، برنامه ریزی و اجرایی انجام شود که مواد آن قابل دستیابی باشد.

نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از لحاظ آمار، اهداف و مدرن بودن برنامه ای بسیار خوب و حائز توجه بود، اما بسیاری از مواد برنامه اجرایی نشده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مقایسه دو برنامه پنجساله چهارم و پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بیانگر این است که برنامه چهارم بسیار بهتر از برنامه پنجم است.

وی خاطرنشان کرد: به طور قطع مجلس در هنگام بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه باید تغییراتی را در برنامه انجام دهد که قابلیت دستیابی به اهداف سند چشم انداز وجود داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet