هدر موبایل
1389/02/11 11:07:00
سرویس کمیسیون ها

حضور وزیر علوم در کمیسیون آموزش و تحقیقات

**وزیر علوم جهت پاسخگویی به سوال نمایندگان در کمیسیون آموزش و تحقیقات حاضر می شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کمیسیون آموزش و تحقیقات در جلسات هفته جاری خود دو نفر جهت نظارت در قانون استخدامی معلمین حق‌التدریسی را انتخاب می کند.

کمیسیون در این جلسه بررسی گزارش قاضی‌زاده نماینده مشهد درمورد سلامت و بهداشت، ادامه بررسی برنامه پنجساله پنجم توسعه، ادامه بررسی طرح تغییر نظام آموزشی کشور و بازدید از مراکزآموزشی و پژوهشی شهرستان قم را نیز در دستور کار خود دارد.

همچنین کمیسیون آموزش و تحقیقات با دعوت ازکامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سؤالات سیدعماد حسینی نماینده قروه، امین شعبانی، بهمن مرادنیا، فخرالدین حیدری، اقبال محمدی و عبدالجبار کرمی نمایندگان سنندج- قروه- بیجار را بررسی می کند.

کمیسیون گزارش عملکرد دانشگاه پیام نور، گزارش معاونت اداری و مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گزارش مرکز همکاری‌های علمی و بین‌المللی و کمیسیون ملی یونسکو و گزارش امور حقوقی و مجلس وزارت علوم را نیز در این هفته بررسی خواهد کرد.

درکارگروه آموزش عالی  درمورد نحوه استخدام اعضاء هیأت علمی دانشگاهها بحث می شود.

 درجلسه کارگروه تحقیقات و فناوری، ادامه بررسی بخش پژوهش در برنامه پنجساله توسعه و در کارگروه مهاجرت نخبگان نیزادامه جلسه کارگروه مهاجرت‌نخبگان درخصوص بررسی وضعیت مهاجرت نخبگان در دستور می باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet