شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/02/11 13:24:00
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون بهداشت در این هفته بررسی می‌کند

نحوه برگزاری آزمون دستیاری

**کمیسین بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در این هفته نحوه برگزاری آزمون دستیاری پزشکی را با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بررسی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مباحث کلان در حوزه سلامت لایحه برنامه پنجم و روند اجرای قانون بودجه سال 89 در حوزه سلامت و چگونگی برگزاری آزمون دستیاری پزشکی و مشکلات به وجود آمده پس از اعلام رتبه داوطلبان در هفته جاری با حضور "مرضیه وحید دستجردی" وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مورد بحث بررسی قرار می گیرد.

در این هفته همچنین رئیس سازمان بهزیستی با حضور در کمیسیون بهداشت و درمان گزارشی در خصوص عملکرد این سازمان در اجرای برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و پیشنهادهایی در ارتباط با برنامه پنجم به اعضای کمیسیون ارائه می دهد.

وزیر بهداشت، درمان آموزش پزشکی همچنین روز سه شنبه برای پاسخگویی به سوالات نمخایندگان 10 حوزه انتخابیه از جمله بحنورد، سقز، داراب، شادگان، مشکین شهر، ملکان، علی آباد، ایلام، دهلران در کمیسیون حاضر می شود.

"صادق محصولی" وزیر رفاه و تامین اجتماعی نیز برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان دشتستان، سنقر و کلیایی، میاندوآب، ملکان و نهبندان در جلسات این هفته کمیسیون حاضر می شود.

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان در هفته جاری تشکیلات حوزه غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی در ایجاد سازمان غذا و دارو را مورد بحث و بررسی قرار می دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet