هدر موبایل
1389/02/11 13:48:00
سرویس کمیسیون ها

حضور رییس مجلس در جلسه روز دوشنبه کمیسیون اجتماعی

**مسایل و مشکلات کارکنان بازنشسته سراسر کشور در جلسه روز دوشنبه کمیسیون اجتماعی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، طرح تبدیل سازمان تربیت بدنی، میراث فرهنگی، گردشگری، بنیاد شهید و امور ایثارگران به وزارت و الحاق سازمان ملی جوانان به وزارت ورزش در کمیسیون اجتماعی مجلس در طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی به بحث و بررسی گذاشته می شود.

اعضای این کمیسیون در هفته جاری همچنین دو طرح و لایحه اعاده شده از شورای نگهبان درخصوص لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست و اصلاح مواد 1 و 7 قانون نحوه اجرای قانون خدمت نیمه وقت بانوان را در جهت تامین نظر این شورا مورد بررسی قرار می دهند.

دعوت از کانون کارفرمایان شرکتهای خدماتی و تامین نیروی انسانی و بازدید از شهرک فجر به منظور بررسی حضوری مسایل و مشکلات خانواده های معظم شهدا پیرامون طرح خدمات رسانی به ایثارگران از دیگر برنامه های کمیسیون اجتماعی در این هفته است.

رئیس سازمان بهزیستی نیز در هفته جاری با حضور در کمیسیون اجتماعی گزارشی از عملکرد این سازمان در اجرای برنامه چهارم و همچنین تبیین برنامه های سازمان در برنامه پنجم توسعه به اعضای ارائه می دهد.

در این هفته همچنین وزیر تعاون برای پاسخگویی به سوالات عماد حسینی نماینده قروه در مجلس و مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود حضور می یابد.

وزیر کار و امور اجتماعی نیز در روز سه شنبه برای پاسخگویی به سوالات علی دلاور نماینده درگز، رضا رحیمی نسب نماینده خرم آباد، عماد حسینی نماینده قروه، جلال محمودزاده نماینده مهاباد، علی اکبر اولیا نماینده یزد و حسن کامران نماینده اصفهان در کمیسیون اجتماعی مجلس حاضر می شود.

کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری نشست مشترکی را نیز با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صندوق مهر امام رضا برگزار می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet