شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1386/10/05 14:22:00
سرویس صحن

عطارزاده: به دلیل اینکه دیدم زمان مناسبی برای استیضاح نیست، امضای خود را پس گرفتم

نماینده بوشهر طی یک تذکر آئین نامه ای گفت: من جزء استیضاح کنندگان وزیر کشور بودم ولی با رجوع به قلب خود احساس کردم این زمان، وقت استیضاح نیست و امضاء خود را پس گرفتم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، شکرا... عطارزاده در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه طی یک تذکر آئین نامه ای با استناد به ماده 77 اظهار داشت: مطلبی که خانم بیات فرمودند در مورد اسیتضاح وزیر کشور مبنی بر اینکه چون یکی از نمایندگان مشکلش را حل کردند امضاء خود را پس گرفته است، با صراحت اعلام می کنم من جزء استیضاح کنندگان بودم ولی با توجه به همه مسائل و حتی رجوع به جلب و دل خودم احساس کردم این زمان، وقت استیضاح نیست و خودم تصمیم گرفتم و امضاء خود را پس گرفتم.

گفتنی است که رفعت بیات در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه درخصوص طرح استیضاح وزیر کشور گفت که یک نفر امضایش را پس گرفت چون مشکلش را حل کرد. یک نفر دیگر هم گفته که امروز اعلام نشود. ولی 11 نفر دیگر بر امضای خود هستند و خواهش می‌کنم طرح را امروز اعلام وصول کنید.

محمدرضا باهر هم در پاسخ به تذکر وی گفت: این عددی که شما می‌گویید چند نفر امضای خود را پس گرفتند درست نیست. این استیضاح قابل اعلام وصول نیست؛ هم‌چنین بر اساس ماده 228 مواردی که شما اعلام می‌کنید، باید مشخص و معین باشد و حداقل 5 مورد از موارد شما کاملا گنگ و غیر مشخص است. بنابراین این استیضاح را به شما می‌دهیم تا اگر می‌خواهید دنبال کنید هم امضا‌های آن را کنترل کنید و هم موارد آن را مشخص کنید تا در فرصت قانونی اعلام شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet