هدر اصلی
1386/10/05 14:28:00
سرویس سیاسی

طلایی نیک: مجلس ارزشی و کارآمد هدف انتخاباتی حزب توسعه است

طلایی نیک اظهار داشت: حزب توسعه و عدالت تلاش می کند مجلس ارزشی، فراگیر، مردمی و کارآمد برای مجلس هشتم تشکیل دهد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رضا طلایی نیک در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل جلسات شورای راهبردی و مرکزی حزب توسعه و عدالت در خصوص انتخابات مجلس هشتم گفت: در این جلسات راهبردها و جمع بندهای اولیه برای انتخابات تصمیم گیری شد.

نماینده بهار و کبودرآهنگ ادامه داد: حزب توسعه و عدالت تلاش می کند مجلس ارزشی، فراگیر، مردمی و کارآمد برای مجلس هشتم تشکیل دهد و برای تحقق این اهداف، نامزدهایی را که دارای چنین ویژگی هایی باشند به عنوان شایستگان خود در دستور کار حزب قرار می دهد.

وی افزود: راهبردهای اجرایی حزب برای تحقق شکل گیری مجلسی ارزشی، کارآمد، مردمی و فراگیر در جلسه اخیر شورای راهبردی حزب تصویب گردیده است.

وی افزود: در جلسات شورای مرکزی آقای امیرعلی امیری به عنوان رئیس ستاد انتخابات حزب منصوب گردید.

وی تصریح کرد: تاکنون 165 نامزد برای شهرستان ها و مراکز استان ها از بین 400 نامزد پیشنهادی برگزیده شده اند که پس از رایزنی با سایر تشکل های همسو، اسامی آنها اعلام خواهد شد.

نماینده بهار و کبودرآهنگ افزود: رایزنی ها برای انتخاب 30 نفر  از بین 53 نامزد مطرح برای حوزه انتخابیه تهران آغاز شده است.

طلایی نیک با اشاره به همسویی حزب عدالت و توسعه با جبهه اتحاد ملی و سایر گروه ای اصولگرا گفت: در جلسات اخیر شورای راهبردی حزب توسعه از تلاش جدید روحانیت برای تحقق فراگیری در جریان انتخاباتی اصولگرایان استقبال شد و طبق مصوبه اخیر شورای راهبردی، سازماندهی اعضای دفتر سیاسی حزب در دستور قرار گرفت و دکتر علی احمدی به عنوان دبیر شورای راهبردی با رای اعضای انتصاب گردید.

وی تصریح کرد: شورای مرکزی حزب سازماندهی ناظرین مرکزی حزب برای امور انتخابات در استان ها را به دبیرکل و ستاد انتخابات حزب واگذار کرد.

وی تاکید کرد: نتایج این فرآیند پس از جلسات با آیت الله مهدوی کنی مشخص می گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet