ایام محرم 1398
1389/02/11 19:42:00
سرویس صحن
نماینده تاکستان:

لازمه تحقق همت و کار مضاعف داشتن برنامه ریزی مدون است

**نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی درجلسه شورای اداری استان قزوین با بیان اینکه مسوولان باید درجهت تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی در سال همت و کار مضاعف تلاش کنند، گفت: لازمه تحقق اهداف نظام، داشتن برنامه ریزی مدون است.

"امیر طاهرخانی" بابیان اینکه قانون هدفمندی یارانه‌ها طرح بزرگ تحول اقتصادی است، در گفتگو با هفته نامه ولایت قزوین اظهار داشت: مسوولان باید همت مضاعف در اجرای این طرح عظیم داشته باشند و تلاش خود را چند برابر کنند.

وی با بیان اینکه باید با استفاده از ظرفیت های موجود موجبات رشد همه جانبه کشور در افق سند چشم انداز 20 ساله کشور را فراهم کنیم، افزود: این مهم نیازمند عزم و همت بالای مسوولان و برنامه ریزی مناسب است

استاندار قزوین نیز گفت: مسوولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید با همت و کار مضاعف برای تحقق پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب برنامه ریزی و تلاش کنند.            

احمد عجم بر ایجاد 20 هزار فرصت شغلی طی امسال تاکید کرد و افزود: شایسته است با توجه مسوولان و هماهنگی دستگاه های اجرایی برای رفع مشکل بیکاری تلاش کنیم تا با تحقق این مهم خیزی بلند را در آغاز برنامه پنجم توسعه که آثار مثبت در توسعه استان دارد، شاهد باشیم.

وی به ارتقای جایگاه استان قزوین در اختصاص و جذب اعتبارات ملی اشاره و خاطرنشان کرد: زیرساخت های مناسب در بخش های مختلف نظیر صنعت، بهداشت و درمان، راه، کشاورزی، آموزش و فرهنگ جهت توسعه استان قزوین فراهم شده که این مهم با نامه ریزی دستگاه های اجرایی، تلاش مسوولان و نمایندگان مردم امکان پذیر شده است.

استاندار قزوین همچنین با تاکید بر استفاده منابع مالی درجهت تحقق سند توسعه استان، از اختصاص یکهزار و 500 میلیارد ریال اعتبار استانی درقالب تحقق اهداف سند توسعه در سال گذشته خبر داد.

عجم با اشاره به درآمد یکهزار و 540 میلیارد ریالی استان قزوین در سال گذشته از تعهد ایجاد یکهزار و 800 میلیارد ریال درآمد برای استان در سال جاری خبر داد و افزود: این امر با کار و همت مضاعف در سالی که با همین عنوان نام گذاری شده است محقق می شود.

این مسوول درآمد سرانه مردم استان قزوین را در سال گذشته 33 میلیون ریال اعلام و خاطرنشان کرد: این رقم در سال جاری با همت مضاعف مسوولان دستگاه های مختلف باید 10میلیون ریال افزایش یابد.

استاندار قزوین با مهم خواندن قانون هدفمندسازی یارانه ها، اجرای این قانون را از مصادیق بارز اصلاح الگو ی مصرف ارزیابی کرد و گفت: مسوولان دستگاه های اجرایی باید با تلاش در تحقق این امر گام بردارند.

عجم، توجه مدیران دستگاه های اجرایی به حلقه های تکمیلی قانون هدفمندکردن یارانه ها را خواستار شد و اضافه کرد: این امر در رضایت مندی مردم نقش بسزایی دارد که نظیر آن در جلوگیری از گرانی و نظارت بر قیمت ها با همکاری دستگاه ها در اسفندماه سال گذشته مشاهده شد.

وی بر کاربردی شدن جلسات شورای اداری استان تاکید کرد و گفت: دراین شورا نباید جریان یک سویه حاکم باشد و مسوولین دستگاه ها نیز باید راهکار، پیشنهاد و نظراتشان را اعلام کنند.

عجم همچنین بر توجه جدی مدیران دستگاه های اجرایی بر احیای فریضه "امر به معروف و نهی از منکر" تاکید و اعلام کرد: تمام دستگاه های استان باید تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به ایجاد شورای امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet