هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوترابی و علیخانی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر الوند تاکید کردند:

جایگاه محوری شوراهای شهر در توسعه شهرها

سرویس سیاسی
**نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تقویت شوراهای اسلامی شهر موجب بیمه شدن توسعه کشور می شود، گفت:شوراهای شهر از جایگاه محوری در توسعه شهرها برخوردارند.
شنبه 11 اردیبهشت 1389 ساعت 19:47

به گزارش هفته نامه ولایت قزوین، "محمد حسن ابوترابی فرد" در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر الوند، افزود: در آینده نه چندان دور باید کشور را به شوراهای اسلامی و شهرداری ها سپرده و دولت را برای مدیریت مسایل کلان و مهم کشور آزاد کنیم.

وی با بیان اینکه ظرفیت های مطلوبی برای توسعه در کشور وجود دارد، اظهار داشت: توسعه در کشور به واسطه استفاده مناسب از سرمایه های کشور و اخذ تصمیمات مناسب متکی بر اقدامات کارشناسی تحقق می پذیرد.

نماینده مردم شهرهای قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بر انضباط کاری، دقت در تصمیمات و ارزیابی توسط اعضای شوراهای شهر و شهرداری ها تاکید و خاطرنشان کرد: رعایت این موارد باعث تسریع در گام های توسعه می شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: شوراهای اسلامی شهر نعمت بزرگی است که باید از آن در جهت توسعه و آبادانی کشور و همچنین رفع مشکلات موجود در شهرها بهره برد.

ابوترابی فرد شورای اسلامی استان قزوین را جزو بهترین شورای اسلامی در کشور دانست و اضافه کرد: این امر بیانگر این است که استان قزوین از ظرفیت های مناسبی برخوردار است. وی در ادامه رفع برخی از مشکلات شهری الوند از جمله زمین های اوقافی و کمربندی آن را مورد تاکید قرار داد.

" قدرت علیخانی" دیگر نماینده مردم شهرهای قزوین، البرز و آبیک نیز در این جلسه، همکاری شورای های اسلامی شهر با مجموعه دولت و استانداری را خواستار شد. وی برگزاری جلسات به منظور رفع مشکلات شهری را مثبت ارزیابی و بر رفع مشکلات شهر الوند تاکید کرد.

وی، راه توسعه شهرها را کار و تلاش و تعامل اعضای شورای شهر با مجموعه دولت دانست. شهر الوند مرکز شهرستان البرز با یکصدهزار نفر جمعیت در 12 کیلومتری شرق قزوین واقع است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000