هدر موبایل
1389/02/11 15:03:00
سرویس کمیسیون ها
ابوترابی فرد تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی

**ویژگی ارزشمند جهاد دانشگاهی حضور پررنگ نیروهای عالم، متعهد و شایسته است.

به گزارش هفته نامه ولایت قزوین، نایب‌رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت : ویژگی ارزشمند جهاد دانشگاهی حضور پررنگ نیروهای انسانی عالم، متعهد و شایسته در آن است.

سیدمحمد حسن ابوترابی فرد، نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی اظهار کرد : نیروهای جهاد دانشگاهی با ارزش‌های اسلامی و انقلابی گره خورده‌اند و از ظرفیت‌های بالایی برخوردارند.

وی افزود: نیروهای جهاد دانشگاهی در متن انقلاب روییده‌اند و در برخورد با مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و علمی رشد کرده‌اند، هم‌چنین از بالندگی و ویژگی‌های بسیار ارزشمندی برخوردارند.

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی با بیان این که از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی باید بیشتر استفاده کرد بیان داشت: این نهاد برآمده از متن انقلاب اسلامی است و نقش محوری و کلیدی در افزایش اقتدار نظام اسلامی به ویژه در حوزه‌های علمی ، آموزشی و تحقیقاتی ایفا می‌کند.

وی افزود : با عنایت به این که جهاد دانشگاهی می‌تواند در تمام عرصه‌ها پیشگام و پیشرو باشد باید از ظرفیت‌های آن بیشتر استفاده شود.

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این که آموزش اولین گام در تعالی انسان و جوامع انسانی به شمار می‌آید اظهار کرد: آینده بشریت در گرو آموزش و تحقیق است و هرکجا این امر نادیده گرفته شده است ، جوامع مورد آسیب و خطر جدی قرار گرفته‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet