هدر موبایل
1389/02/12 11:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ملک محمدی:

از BBC فارسی انتظاری جز دشمنی با اسلام نیست

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با وجود نهایت تلاش رسانه های غرب در جهت تفرقه افکنی بین مسلمانان و شبهه افکندن در دین اسلام ،‌ مسلمانان جهان بالاخص ایرانیان با آگاهی وبصیرت خود راه هر گونه انحراف از مسیر اسلام اصیل را بر آنان بسته اند.

"حسن ملک محمدی" نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه از رسانه های شیطان صفتی چون BBC فارسی انتظاری جز دشمنی نمی رود اظهار داشت: مسلمانان جهان و ملت ایران جز صداقت ،‌دیانت و تقوی ازعلمای راستین اسلام بالاخص فخر عالم تشیع امام (ره) و مقام معظم رهبری و مراجع والامقام چیزی ندیده اند.

عضو کمیسیون فرهنگی با اذعان بر اینکه وظیفه رسانه ای چون BBC فارسی جز ارتقای شبهات ، و ابهام افکنی در سطح جوامع نیست تصریح کرد: هرگاه رسانه های بیگانه از جمله BBC ،‌رادیو آمریکا ‌و ... از ما تعریف کردند باید در خود شک کنیم.

وی با بیان اینکه هرگاه دشمنان و رسانه های معاند با اقدامات ناشایست خود دست به تضعیف ما زدند باید امیدوار باشیم و مصمم تر اهداف خود را پیگیری کنیم خاطر نشان کرد: تئوری های تفرقه افکنانه رسانه های دروغ پرداز از مدتها پیش نخ نما شده و ملت ایران از سالها پیش مواضع ضد بیگانه خود را به این رسانه ها نمایانده اند.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام سعی شان در گل آلود کردن آب زلال است تا بتوانند به اهداف خود برسند خاطر نشان کرد: با وجود علم و آگاهی مردم جهان در عصر انفجار اطلاعات بنگاه های دروغ پراکنی غرب هرگز نخواهند توانست با خرافه پراکنی به اهداف خود نائل شوند.

ملک محمدی با تبیین اینکه افکار التقاطی نشات گرفته از جمود فکری معاندان نظام اسلامی است و لذا نخواهند توانست ، اهداف خود را عملی سازند ،‌ تاکید کرد: ملت ایران با بصیرت و آگاهی و پایبندی به ارزشهای الهی و آرمانهای اسلامی اجازه هیچ گونه شبهه افکنی و اتهام افکنی را به بیگانگان نخواهند داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet